Страви Wok: на що звернути увагу в асортименті сервісу Рок-н-Ролл

Сьогодні страви ВОК є дуже популярними, а численні гурмани обирають їх тому, що цей спосіб приготування їжі надає продуктам виразного смаку. А чи знали ви, що раніше саме ця кулінарна традиція допомагала виживати бідним китайцям, у яких не було достатньо коштів на те, аби готувати їжу на олії? Про це ви дізнаєтеся детальніше трохи згодом у статті, яку на даний момент читаєте. А поки розповімо, де можна замовити страви Wok у Дніпрі, Полтаві та Запоріжжі https://rnr.ua/. Також розповімо про їх асортимент.

Отож, де можна вигідно зробити замовлення

Оптимальним вибором місця для замовлення може стати ресторан Рок-н-Ролл. Цей заклад функціонує як сервіс доставки та пропонує багато різних варіантів страв. У тому числі, йдеться про страви Вок. У меню ресторану можна побачити кухню різних народів світу – починаючи з традиційної італійської піци та закінчуючи боулами, які готуються згідно з гавайською кулінарною традицією. Тож зверніть увагу на можливість зробити таке замовлення та відчути усі його переваги. До речі, для тих, хто хоче обрати одразу декілька страв, теж є гарна можливість це зробити. Більш того, заклад пропонує у такому випадку приємний бонус. Так, роблячи своє замовлення на суму від 899 гривень, ви отримуєте в подарунок десерт. Десерти від закладу Рок-н-Ролл – це дуже смачні та апетитні страви, які подаються в дуже стильному та комфортному пакуванні.

Які страви ВОК є популярними на сьогодні

Асортимент страв Wok можна назвати досить великим та цікавим. Приміром, звернімо увагу на пельмені Гедза, які готуються за традиційним японським рецептом. Вони суттєво відрізняються від пельменів у тому вигляді, в якому ми їх звикли знати. Передусім, страва Гедза має дуже тонке та ніжне тісто. Це досягається за рахунок того, що в його складі є незначна кількість крохмалю. Також варто відзначити те, що начинка цих пельменів є дуже розмаїтою за своїми складниками. Розглянемо це на прикладі Гедза з куркою. Окрім самого курячого філе, у складі начинки є також імбир та часник, а доповнюється усе грибним та устричним соусами.

Гедза з куркою – не єдиний вид цих пельменів, які можна побачити в асортименті закладу Рок-н-Ролл. Також у меню представлені пельмені Гедза з телятиною та свининою. А нещодавно команда закладу додала до асортименту таку страву як Гедза Пак-Чой з овочами. Це відмінний вибір для тих гурманів, котрі дотримуються вегетаріанської дієти.

Крокуючи далі розділами меню закладу Рок-н-Ролл, варто звернути увагу на тяхан у різних рецептурах. Якщо коротко говорити про цю страву, то тяхан – назва смаженого рису. В меню ресторану Рок-н-Ролл він є з овочами, куркою, морепродуктами та телятиною.

А ще однією з дуже затребуваних категорій страв Wok є локшина. В кухні народів Азії її готують з різних інгредієнтів. А меню ресторану Рок-н-Ролл відображає цю кулінарну традицію. Тож тут ви можете побачити локшину удон з телятиною, яєчну локшину з морським окунем, собу з куркою, рисову локшину з морепродуктами та локшину по-сингапурськи.

У чому особливості кулінарії Wok

І наостанок, ознайомившись з базовими стравами ВОК з асортименту сервісу доставки Рок-н-Ролл, перейдемо до історії цієї кулінарної традиції. Вона є достатньо давньою та зародилася в Китаї. Назва походить від назви сковорідки спеціальної форми, на якій їжу можна було готувати без олії, а її нагрів відбувався дуже швидко та рівномірно. Під форму цих сковорідок навіть споруджували спеціальні печі.

Сьогодні кулінарна традиція ВОК має не лише практичне значення в контексті економії. Вона дозволяє готувати справді смачні страви, котрі є виразними на смак та упізнаваними. Тож обирайте ті з них, які вам сподобаються в асортименті ресторану Рок-н-Ролл. До того ж цей заклад пропонує такі переваги, як:

• оперативна доставка;

• великий та постійно оновлюваний вибір страв;

• лояльна цінова політика.

І нехай замовлені страви смакують вам та дарують гарні емоції.

Тэги:

Реклама
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів