Професія та кар'єра в IT у Херсоні!

Автор: Виталий Яшков 12 Февр. 2019 12:18

Херсон очікують дві події у сфері IT-технологій, які організовують KAgency та Комп’ютерна Академія ШАГ. Вже 15 лютого відбудеться відкритий урок від KAgency: «Професія IT-рекрутинг». Це можливість для зареєстрованих дізнатися більше про саму професію, про курс IT-рекрутингу, який стартує 20 лютого, а також про усі можливості даної професії, задати питання та отримати відповіді.

17 лютого відбудеться Кар’єрне консультування випускників та студентів Академії: «Старт в ІТ». Катерина Шелдагаєва проведе консультацію, як сертифікований HR з великим досвідом. Усі початківці отримають безліч корисної інформації, а саме: як скласти резюме, як підготуватися до співбесіди та чи потрібно готуватися, ресурси які допоможуть у розвитку кар’єри та інше.

Обидві події відбудуться у Комп’ютерній Академії ШАГ (ауд. 507. За адресою вул. Перекопська,20, 5 поверх БЦ «Бордо»). Попередня реєстрація для участі обов’язкова.

Посилання для реєстрації та детальна інформація:
Відкритий урок від KAgency: «Професія IT-рекрутинг»;
Кар’єрне консультування випускників та студентів Академії: «Старт в ІТ».

Варто зазначити, що наразі йде підготовка до реєстрації громадської організації «IT Kherson». То ж всі, хто бажає приєднатися до підняття конкурентоспроможності регіону через локальні взаємодії компаній, спеціалістів між собою та з владою і бізнесом поза межами ІТ, мають таку змогу.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів