Найшаленіші бургери Києва, які варто скуштувати кожному туристу

27 липня 1900 року американський ресторатор Луї Лессінг продав перший гамбургер. З того дня минуло 123 роки, але популярність цього бутерброду нітрохи не зменшилася, а різноманітність його варіацій, м’яко кажучи, вражає. Мій Київ зібрав найнезвичайніші, які можна спробувати у столиці.

Бургер з кімчі

У Burger Farm готують бургер із ребрами pulled pork (копчена свинина), соусом барбекю та корейським салатом кімчі. Булочка – бриоша. Ребра для бургера хлопці коптять самі. Кімчі теж маринують самі, використовують лише витриманий щонайменше 24 години салат.

Де скуштувати: Burger Farm, бул. Шевченка, 56.

Рамен-бургер

Вага: 300 г

Хлопці з Ramen Burger об’єднали дві ультра популярні вуличні страви – бургер і локшину рамен – і отримали хіт. Овочі, зелень і котлета залишаються традиційними, а ось булочку замінює спресована та підсмажена японська пшенична локшина.

Де скуштувати: Майдан Незалежності, ТЦ «Глобус», 1-ша лінія.

Грузинський бургер

Вага: 350 г

У меню “Жовтка” 13 видів бургерів. Один із них — темпераментний бургер а-ля Грузія. У складі телятина, підсмажені баклажани та болгарський перець, соус Сацебелі, кінза та базилік. Подається в новій розробленій спеціально для хлопців булочці – суміші пити та лаваша. У сет входить картопля та соус. Сервується спеціальним ножем, адже гарячому грузинському бургеру належить гаряча грузинська вдача!

А для тих, кому до душі м’якша вдача, є бургер а-ля Італія з курячою котлетою, моцарелою, пармезаном, прошутто, помідором, листям салату, руколою та соусом песто.

Де спробувати: будь-який заклад мережі «Жовток» (вул. Льва Толстого, 11/Володимирська, 61; Русанівська набережна, 8/2; вул. Ярославів Вал, 37/1; вул. Спаська, 1/2).

Дізнатись більше про незвичні бургери які неодмінно слід скуштувати у Києві, можна у продовженні матеріалу на сайті My-Kiev.com.

  • Пов'язані записи

    Вистава за безсмертною пʼєсою Куліша «Народний Малахій» відтепер доступна онлайн

    Dramox поповнює свою колекцію ще однією потужною прем’єрою — трагіфарсом «Народний Малахій», постановкою за культовою п’єсою Миколи Куліша. Відтепер ця знакова вистава Вінницького театру доступна для перегляду онлайн на платформі…

    Що таке SMA штир кутовий роз’єм G10 (SSF-141)?

    SMA штир кутовий роз’єм G10 (SSF-141) — це тип радіочастотного роз’єму, який використовується для передачі сигналів високої частоти. Цей роз’єм має компактний розмір і кутову конструкцію, що робить його ідеальним…