Посередники з Китаю: пошук надійного партнера

Посередники з Китаю: пошук надійного партнера

Автор: Григорій Сергієнко 05 Июня 2024 16:09

Наявність надійного та прямого посередника з Китаю – один з основних елементів при організації успішного бізнесу, незалежно від конкретної галузі. Проте складність полягає у тому, щоб знайти перевіреного посередника, який не буде використовувати шахрайські схеми, пропонувати неякісний товар за завищеними цінами. 

Якщо потрібно відшукати постачальника товарів, буде запропоновано два основні варіанти:

  1. Самостійний пошук. У такому разі підприємець займається пошуком цікавого для бізнесу товару, зв'язується з постачальником, займається підготовкою документів, відстежує постачання з Китаю. Але цей варіант має безліч мінусів: починаючи з необхідності витрачати свій час на тривалі пошуки та спілкування з постачальниками, закінчуючи високими ризиками зв'язатися з несумлінними фірмами.
  2. Через посередника. Перевірений посередник з Китаю – гарантія злагодженої роботи, тривалої співпраці та вигідних умов. Довіряючи всю процедуру пошуку постачальників та подальшу організацію доставки команді фахівців, кожен підприємець залишається у плюсі.

Налагоджуючи ділові відносини з китайськими постачальниками через посередника, вдасться запустити власний бізнес як онлайн, так і в офлайн середовищі.

Навіщо потрібні постачальники із Китаю? 

Звертаючись до посередника, кожен підприємець може переслідувати різні цілі розвитку своєї бізнес-справи. Щоб не помилитися в процесі пошуку, важливо розповісти посереднику, для якої моделі бізнесу потрібен постачальник:

  • Для дропшипінгу – у цьому випадку йдеться про роздрібні інтернет-магазини, всілякі торгові майданчики, через які здійснюється продаж різних товарів.
  • Для роздрібної торгівлі/дрібного опту – серед найпопулярніших варіантів відзначають такі майданчики, як Tmall або TaoBao.
  • Для оптового постачання – відповідними варіантами вважаються Alibaba і Made-in-china.

За допомогою посередника можна вирішити всі завдання та питання, пов'язані з пошуком відправленням товару. В результаті саме посередник відповідає за пошук постачальника, товару, який задовольнить замовника за якістю, ціною, строками та обсягами постачання. Крім того, посередник допоможе організувати доставку з Китаю із залученням різних видів транспорту – морського чи повітряного. Тому замовнику не доведеться відволікатися на вирішення логістичних завдань. Достатньо дочекатися доставки товару в обумовлені терміни.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів