Понад 8000 українських компаній досі залежать від російського програмного забезпечення для сайтів

Таку цифру оприлюднила Даніелла Шихабутдінова, СОО компанії Weblium - українського конструктора сайтів, під час свого виступу на конференції “Своє IT”, що днями відбулась в київському Мистецькому арсеналі.

СОО Weblium Даніелла Шихабутдінова

Під час виступу Даніелла окремо зазначила, що тільки за останній рік близько 6000 користувачів з України припинили користуватись російськими конструкторами сайтів і перейшли на українські аналоги.

Ми провели за рік більше 100 інтерв'ю з потенціальними і вже існуючими клієнтами. Все для того, щоб дати нашим користувачам надзвичайний досвід і простоту побудови нових сайтів разом с конструктором Weblium. А ще ми, здається, єдині на українському ринку, хто зараз надає волонтерам і фондам всю інфраструктуру для швидкого створення сайтів абсолютно безкоштовно” - зазначила СОО Weblium Даніелла Шихабутдінова.

Варто відзначити, що готові сайти для бізнесу, які дозволяють в лічені хвилини створити інтернет-магазин або розвернути робочий лендінг і почати приймати перших відвідувачів, це саме те, що сьогодня так потребує малий і мікро бізнес. Економія часу та ресурсів - два рішення, які допомогають підприємцям виживати під час війни, економічної та ресурсної нестабільності. Для всіх підприємців, які задумали оновлення власного сайту чи створення нового, Weblium, окрім всього іншого, забезпечує людяну службу підтримки, яка надає відповідь на будь-яке питання своїх клієнтів протягом трьох хвилин.

Не дивлячись на несприятливі макроумови Weblium з оптимізмом дивиться в майбутнє і звітує про зростання основних своїх показників рік до року. Принагідно нагадуючи про те, що створення сайтів для волонтерів і фондів все ще залишається безкоштовним з точки зору доступу до інструментів і інфраструктури конструктора.

Тэги:

Реклама
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів