Переваги консультації ветеринара в режимі онлайн

Власники домашніх улюбленців добре знають, як часто з тваринками трапляються ситуації, в яких без допомоги лікаря не обійтись. Собаки, коти, птахи, рептилії можуть захворіти або травмуватися. Інколи ситуації потребують консультації ветеринара, а інколи розв’язати проблему можна й в домашніх умовах. Тим паче у власників бувають випадки, коли немає можливості відвезти улюбленця до клініки. У такому разі на допомогу прийдуть онлайн-консультації зі спеціалістом.

Коли потрібна консультація ветеринара в режимі онлайн?

В умовах самоізоляції, відрядження чи відпустки за межами міста або країни потрапити швидко на прийом буває складно. Ветеринар онлайн – хороша альтернатива, якою легко скористатися в будь-якому місці. Досвідчені фахівці клінік готові відповісти на найбільш поширені запитання та допомогти правильно діяти в екстреній ситуації.

Скористатися онлайн-консультацією ветеринара можна в наступних випадках:

• при складанні правильного та збалансованого раціону вихованця;

• для отримання більше інформації про стерилізацію, вакцинацію тощо;

• щоб дізнатися, як правильно доглядати за тваринкою;

• для уточнення дозування препаратів, призначених під час візиту до ветеринара;

• щоб отримати думку інших професіоналів.

Консультація ветеринара онлайн допоможе при різкому погіршенні самопочуття тваринки. Спеціаліст детально розкаже, як правильно надати першу допомогу та підготувати улюбленця до перевезення в клініку.

Записатися на термінову або заплановану онлайн-консультацію можна на платформі VetHub. На сайті власникам домашніх улюбленців пропонуються послуги від різних спеціалістів: хірургів, терапевтів, кардіологів, онкологів тощо. Зручні фільтри на сторінці допоможуть обрати необхідного лікаря та швидко записатися на консультацію в режимі онлайн.

Чому варто надати перевагу онлайн-консультаціям ветеринара

Спеціалісти багатьох ветклінік працюють цілодобово, тому готові надати допомогу онлайн в будь-який час. Не виходячи з дому, власники можуть проконсультуватися з терапевтом, офтальмологом та іншими спеціалістами для тварин. Прийом ветеринара у режимі онлайн для багатьох власників тварин має декілька переваг.

1. Економія коштів. Записавшись на прийом до клініки, тваринку можуть направити на здачу аналізів та тестів, ціни яких немаленькі. Після онлайн-консультації власники як мінімум зрозуміють, що конкретно буде потрібне для улюбленців.

2. Економія часу. Власникам не доведеться витрачати вільний час на збори тваринки та дорогу.

3. Відсутність стресу. Поїздка на особистому чи громадському транспорті до клініки може стати справжнім стресом для улюбленця. Отримавши консультацію вдома, можна вберегти тваринку від негативних емоцій.

В режимі онлайн власники мають доступ до ветеринарів 24/7. Все, що знадобиться для професійної консультації – стабільний інтернет.

Обмеження онлайн-консультацій ветеринара

Трапляються випадки, коли необхідна особиста ветеринарна допомога для улюбленця. До таких станів відноситься наступне:

• блювання, діарея, відсутність апетиту понад добу;

• травматичні ушкодження;

• відкриті рани, втрата крові;

• неврологічні стани (судоми, параліч, різкі зміни психічної свідомості);

• труднощі з диханням.

Онлайн-консультація з ветеринаром дозволяє отримати вербальні та невербальні підказки в конкретних ситуаціях, особливо коли прийом проходить в режимі відеодзвінка.

Тэги:

Реклама
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів