Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, усі постачальники газу з 1 травня 2021 року автоматично переводять клієнтів на нові річні тарифні плани, фіксуючи ціну з 1 травня 2021 року і до 30 квітня 2022 року. ГК «Нафтогаз України» запропонувала своїм клієнтам одну з найвигідніших цін на газ серед постачальників на ринку. У рамках річного тарифного плану «Фіксований» компанія встановила ціну 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Проте жителі Херсонщини продовжують платити за вищими цінами. Чому це так і як платити менше?

Із 1 грудня 2020 року місцевий постачальник ТОВ «Херсонрегіонгаз» припинив постачати блакитне паливо населенню через значну заборгованість споживачів та, як наслідок, відсутність коштів для закупівлі газу. Тому клієнтів на території Херсонської області тимчасово обслуговує постачальник «останньої надії» (ПОН). Ціна для клієнтів ПОН у травні становить 9.57 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Для прикладу, родина, яка мешкає у приватному будинку і використовує газ для опалення та підігріву води, в середньому за рік споживає біля 2000 кубічних метрів газу. Подавши заявку та приєднавшись до ГК «Нафтогаз України», такі клієнти за 12 місяців можуть зекономити понад 3200 грн!

Щоб отримувати газ за нижчими на 20% цінами та скористатися усіма сервісними перевагами, клієнтам необхідно подати заявку та приєднатися до газопостачання від ГК «Нафтогаз України».

Станом на сьогодні ГК «Нафтогаз України» обслуговує вже понад 1,5 млн клієнтів. І починаючи з серпня, компанія пропонує газ за одними з найнижчих цін серед постачальників. Таку ціну ГК «Нафтогаз України» може собі дозволити завдяки помірній націнці на блакитне паливо, довгостроковому контракту на оптову закупівлю газу, а також оптимізації операційних витрат – постачальник не розбудовує широку мережу офлайнових сервісних центрів, а пропонує зручні сервіси онлайн та залучає для підключення та обслуговування відділення й офіси партнерів у рамках співпраці.

Як стати клієнтом ГК «Нафтогаз України»?

Подати заявку на приєднання до ГК «Нафтогаз України» можна кількома зручними способами: онлайн – на сайті gas.ua або у веб-версії Приват24; офлайн – у мережі банків ПУМБ, Ощадбанк, ТАСКОМБАНК, у відділеннях Страхової групи «ТАС», а також у сервісних центрах Херсонрегіонгазу. Для оформлення заявки клієнту потрібно заповнити коротку форму та надати кілька документів: паспорт, ІПН, документ про право власності на житло та згоду співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла, а також вказати EIC-код (16-значний персональний газовий номер об’єкта).

Якщо заявка була оформлена правильно, після її опрацювання компанією клієнт протягом 3–5 робочих днів отримає інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції. Перевірити статус виконання заявки на підключення можна на сайті gas.ua. Для цього потрібно обрати розділ «Перевірити статус заявки» та ввести у відповідному полі свій ЕІС-код. Перехід до ГК «Нафтогаз України» відбувається автоматично. Повідомляти попередню газову компанію про підключення до нового постачальника не потрібно. Щойно перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від ГК «Нафтогаз України». Замінювати труби у разі зміни постачальника не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання. Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється.

Нагадуємо, з 1 серпня 2020 року в Україні запрацював відкритий ринок газу. Відтепер українці самостійно можуть обрати собі постачальника газу. Станом на сьогодні в Україні газ побутовим клієнтам постачають понад 50 компаній. Порівняти їхні ціни та тарифні пропозиції можна на онлайн-ресурсах «ГазПравда», «Газотека» або ж зателефонувавши обраній газовій компанії.

Не зволікайте з підключенням до постачальника. Оберіть компанію із вигідними цінами та якісним сервісом вже зараз. Консультацію щодо зміни постачальника можна отримати у контакт-центрі ГК «Нафтогаз України»: +38 066 300 28 88, +38 098 300 28 88, +38 093 300 28 88.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів