Освіта в Аграрно-економічному – це всебічний розвиток і вмотивований вибір

Автор: Наталя ДЗВОНИЦЬКА 25 Февр. 2021 09:00

Навчатися в задоволення вміють у Аграрно-економічному. Тож і другий семестр для студентів економічного факультету ХДАЕУ триває не менш різноманітно та насичено, ніж попередній, розповіла «Гривні» декан економічного факультету Вікторія Крикунова.

У ХДАЕУ ефективно використовують потужний потенціал співпраці з представниками реального сектору економіки. Традиційно до освітнього процесу залучені стейкхолдери – зацікавлені в співпраці спеціалісти. Це й представники органів  місцевого самоврядування, й організації соціальної сфери, й успішні професіонали та бізнесмени. Нещодавно для студентів спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» й «Туризм» лекційні заняття проводили засновник ХерсON Фесту, туристичної кав’ярні та Центру туризму та пригод ХерсON Олексій Білецький, кваліфікований гід-перекладач, учасниця ГО «Всеукраїнська асоціація гідів» Лада Данік, керівник Агентства та студії декору Dezhnyoff Wedding Agency, організатор Wedding Fashion Kherson Альона Фальченко. Студенти та викладачі Аграрно-економічного університету також стали учасниками захоплюючого заходу – онлайн-конференції «Як подорожувати під час пандемії». Ініціатором події виступив Віктор Стинич – засновник тревел-проєкту «Подорожуй».

Студенти ХДАЕУ також мали змогу продемонструвати свої навички декорування та сервірування, дизайну фотозон, а також поділилися своїми ідеями святкування Дня всіх закоханих зі стейкхолдером – партнером університету, директором ТОВ «КОМПАНІЯ БАРІН» Сергієм Сорокунським. Таким чином студенти Аграрно-економічного не просто вивчають технології у сфері гостинності, а й опановують мистецтво дарувати гастрономічні враження та емоції, створювати спогади про відвідування заходів. Із іншого боку, потенційні роботодавці знайомляться зі здібними й талановитими майбутніми працівниками.

Високий рівень освітніх послуг забезпечує й активна співпраця з зарубіжними університетами. Здобувачі вищої освіти економічного факультету стали слухачами відкритої гостьової лекції з дисципліни «Оподаткування» в рамках реалізації Меморандуму про співпрацю з The Ohio State University (США). Тема лекційного заняття – «Податкова система США». Лектором виступив директор Школи оподаткування Університету штату Огайо Баррі Уорд. Зрозуміло, що така форма колаборації сприяє формуванню професійних компетентностей у міжнародному освітньому просторі.

«Ми реалізуємо й концепцію неформальної освіти, що передбачає отримання знань і навичок не лише в стінах нашого університету, – розповідає Вікторія Миколаївна. – В рамках меморандуму про співпрацю з ТОВ “Арміда Херсон” здобувачі спеціальності “Облік і оподаткування” Інна Лопушенко та Денис Коверга пройшли курс “Автоматизація роботи з початковим модулем програмного комплексу “М.Е.Doc” та отримали сертифікати. Наші студенти активно реалізують свої наукові інтереси. Зараз відбуваються Всеукраїнські конкурси студентських наукових робіт, І етап яких проведено в університеті за участю здобувачів кафедри економіки та фінансів, менеджменту та ІТ, публічного управління та адміністрування, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов, обліку і оподаткування. Участь у цих конкурсах створює умови для розвитку та реалізації інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи здобувачів вищої освіти, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи».

Сприятливу базу для здобуття фаху та наукової праці створюють зокрема комфортні умови навчання та дозвілля студентів, зазначила Вікторія Миколаївна. Наприклад, до Дня комп’ютерника здобувачі освіти економічного факультету, серед яких, до речі, особливо популярною є освітня програма «Менеджмент ІТ», отримали дарунок: сучасну лабораторію інформаційних технологій, створену за підтримки адміністрації Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Крім того, в другому семестрі ХДАЕУ зустрів студентів удосконаленими та новими спортивними локаціями. Введено в експлуатацію два сучасні багатофункціональні спортивні майданчики. У фойє головного корпусу з’явилася нова локація з тенісними столами для активного відпочинку студентів і викладачів на перервах та у вільний від занять час. Як відомо, нагадує Вікторія Крикунова, сьогодні Аграрно-економічний університет є потужним центром розвитку спорту та фізичної культури Херсона, адже спортивні зали та майданчики готові до проведення змагань обласного рівня з волейболу, баскетболу, футболу, тенісу, футзалу. Університет придбав нове обладнання для урізноманітнення спортивних занять і функціонування спортивних секцій.

Студенти Аграрно-економічного професійно вміють створювати красу.

Наше студентство не лише освічене та розумне, а й творче. Новий рік розпочався, як годиться, зі святкування: здобувачі вищої освіти відчули себе справжніми господарями й господинями, готуючи святкове частування на Святий вечір! Для справжнього різдвяного настрою задекорували святковий стіл, обговорювали традиції та зміст Різдва.

Креативний підхід застосували студенти, готуючись і до Дня закоханих: підготували різні фотозони та фуд-локації, знімали та форматували відеосюжети, виявили не лише професійні навички, а й артистичні та художні таланти. Такі заходи дають змогу не лише поєднати теоретичні знання з практичними, але й створюють справжній святковий настрій та теплий затишок Аграрної родини.

Навчання в задоволення – це коли отримуєш якісну освіту й водночас відкриваєш у собі нові таланти, впевнені студенти економічного факультету ХДАЕУ. Таким чином народжується потужна команда професіоналів, продовжують думку викладачі, котрі плекають молодь – майбутнє Херсонщини.

Ліц. АД №527473 МОНУ від 14.11.14 р.

 

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів