Очевидно, що в українській економіці попит на інвестиції значно перевищує пропозиції. Беручи до уваги роль іноземних капіталовкладень у розвиток української освіти, важливо відмітити кропітку роботу на цьому напрямку закладу вищої освіти Міжнародного університету бізнесу і права.

Впродовж останніх десятиліть університет активно сприяє розвитку міжнародного освітнього та науково-технічного співробітництва із закордонними університетами, успішними компаніями, науково-дослідними установами. МУБіП має партнерів у Німеччині, США, Ізраїлі, Польщі, Чехії, Словенії, Молдові, Білорусі, Литві. Дякуючи цьому, тільки в минулому році на базі учбового закладу було відкрито дві Міжнародні научні академії – Права і справедливості та Економіки і екотехнологій, запроваджено інноваційний проект «Молодіжний бізнес-інкубатор».

Значним досягненням керівництва вишу є тісна співпраця з німецькою компанією «Schreiner Group» (м. Берлін). Тут кожного року мають змогу проходити практику та працевлаштовуватися за рахунок іноземної сторони кращі студенти МУБіПу. Цьому сприяє гарне знання іноземної мови, для безкоштовного вивчення якої в університеті працює сучасний лінгафонний кабінет – подарунок німецьких партнерів.

Президент Міжнародного університету бізнесу і права Світлана Білоусова та голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв. 30 січня.

У рамках підвищення авторитету університету за ініціативи президента вишу Світлани Білоусової та голови Спілки підприємців Мюнхена Райнера Шамбергера на сьогодні реалізовано черговий грандіозний партнерський проект – відкриття Представництва університету у Берліні. Тут з 1 вересня матимуть змогу здобувати економічну освіту студенти МуБіПу. Це не тільки дозволить отримати якісну європейську освіту від «бакалавра» до «доктора наук», а й пройти стажування за кордоном. Долучитися до цієї навчальної програми вже виявили бажання 15 абітурієнтів.

Варто відзначити, що з метою розширення існуючих та налагодження нових міжнародних зв’язків вже стало гарною традицією проведення міжнародних науково-практичних конференцій за різними темами. Так, 30 січня у стінах університету відбулася конференція «Економіко-правові аспекти експертних досліджень: вітчизняна практика та міжнародний досвід», яка була присвячена 29-й річниці вишу. Цей захід об’єднав науковців вітчизняних та закордонних університетів, делегації з Німеччини, Ізраїлю, Молдови, спеціалістів Міністерства юстиції України, зокрема Південного міжрегіонального управління, правознавців, представників бізнесу, юристів.

Губернатор Херсонщини Юрій Гусєв і ректор МУБіПу Сергій Ненько. 30 січня.

Доцільним став візит губернатора Херсонщини Юрія Гусєва. «Пріоритетним завданням держави і обласної влади – створювати сприятливі умови учбовим закладам для співробітництва з іноземними організаціями, – зазначив губернатор. – Адже обмін досвідом та реалізація спільних проектів дозволять рухатися у напрямку підвищення рівня освіти, відкривати нові можливості конкурентоспроможності випускників наших вишів на ринку праці».

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів