МУБіП: 30 років успішного росту

Автор: Світлана ГАВРИЛЕНКО 09 Лютого 2021 15:00

Міжнародний університет бізнесу і права вийшов на рубіж нових досягнень і перемог, відсвяткувавши 29 січня 30-річний ювілей.

«Дехто скаже, що 30 років для вишу – не вік, – зазначила президент МУБіПу Світлана Білоусова, доктор економічних наук, професор, академік. – Для нас 30 років – це історія, це щоденна кропітка праця керівництва, педколективу та студентів, це  довгий і тернистий шлях від філії педакадемії до становлення сучасного, потужного, одного з перших приватної форми власності університету, якість освіти котрого цінується не тільки в нашому регіоні, а й знайшла своє визнання за кордоном». 

І університету є чим пишатися. На сьогодні учбовий заклад відповідає нинішнім вимогам ринку освітніх послуг і підготовки професійних фахівців, має IV рівень акредитації. Протягом усього часу університет готує управлінців, фінансистів, економістів, юристів для широкого спектру галузей – фінансів, банківської справи та страхування; обліку та оподаткування; управління та адміністрування, маркетингу; менеджменту; міжнародних економічних відносин; адміністративного, кримінального права та процесу. Випускники можуть працювати як у державних, так і приватних структурах, на виробництвах, у банках, фінансових і страхових установах, у митній чи податковій службах, у туристичному бізнесі чи готельно-ресторанному господарстві, в соціальній сфері, також у слідчій системі УМВС і прокуратурі. Навчальний процес забезпечують основні структурні підрозділи: Інститут права, Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій, Науково-дослідний інститут регіонального розвитку, що розміщені в трьох зручних і просторих навчальних корпусах. Тут надається освіта на всіх рівнях: бакалаврат, магістратура, аспірантура та докторантура, що дає змогу рости молодим ученим.

 

Президент МУБіП Світлана Білоусова та Олександр Клюєв,
директор Харківського НДІ судових експертиз ім. Бокаріуса.

У цьому їм також допомагають науково-виробничі видання – журнали «Бізнес-навігатор», «Правові новели», «Сучасні питання економіки і права», щорічні міжнародні конференції та форуми. Налагоджена тісна співпраця з науковими установами США, Німеччини, Польщі, Ізраїлю, Білорусі та Молдови. МУБіП пишається багаторічними традиціями з їх неповторною атмосферою єднання студентства, найсучаснішою матеріально-технічною базою. 

В навчальний процес активно впроваджуються новітні  інноваційні технології та технічні досягнення. Нині це й лінгафонний кабінет, і комп’ютерні центри, й молодіжний «бізнес-інкубатор», інтерактивна бібліотека, коворкінг центри.

Університет бізнесу активно співпрацює з київським Університетом новітніх технологій, Харківським національним університетом харчових технологій, запорізьким Класичним приватним університетом, Національним інститутом економічних досліджень Молдови та з Інститутом управління та підприємництва Білорусі. Пріоритетом для МУБіП є розвиток тісних зв’язків із міжнародними партнерами. На сьогодні працює представництво в Німеччині. Фінансові компанії з Ізраїлю, Нідерландів, США, Великої Британії є не тільки інвесторами багатьох спільних проектів, а й маячками в розвитку науки. Дякуючи цим налагодженим зв’язкам аспіранти та викладачі університету щороку виїжджають на навчання і професійне стажування в провідні учбові заклади цих країн, а найкращі студенти та випускники мають змогу за кордоном проходити практику за рахунок інвесторів і працевлаштовуватися.

Ректор МУБіП Сергій Ненько (зліва) та бізнесмен Джош Гілон (США, Лос-Анджелес).

Слід зазначити, що МУБіП – єдиний! Єдиний приватний виш, який є членом Міжнародної асоціації університетів ЮНЕСКО, єдиний у нашій області приватний заклад, який має право навчати іноземних громадян, єдиний, де за спеціальною державною програмою на пільгових умовах навчаються учасники ООС. Університет неодноразово посідав перші місця в рейтингу МОНУ серед приватних вишів.

Нині можна з упевненістю сказати, що МУБіП розвивається досить успішними темпами, рухається в правильному напрямку та має ще безліч планів, направлених на розвиток існуючих і відкриття нових затребуваних спеціальностей, на якісне та комфортне навчання молоді. Адже саме вона застосовуватиме підходи та знання в своїй майбутній діяльності, хотілося б сподіватися, на благо своєї рідної країни, а саме Херсонщини.  

Ліцензія: https://mon.gov.ua/storage/app/media/pravo-diyalnosti/2018/06/25/mizhnaroduniversbiznesuprava10.pdf

 

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів