Мережа ТОКА: де знайти найближчу електрозаправку

Мережа ТОКА: де знайти найближчу електрозаправку

Автор: Григорій Сергієнко 12 Май 2024 11:55

З кожним роком кількість електромобілів на наших дорогах стає все більшою. Для нормального функціонування таким машинам потрібна періодична зарядка. З 2015 року в Україні почала розвиватися перша у країні мережа електрозаправних станцій для електромобілів ТОКА. Вони монтуються у місцях загального користування, де зупиняються на відпочинок мандрівники або ходять на закупи у торгівельні центри. Компанія пропонує індивідуальні домашні зарядні комплекси. Щоб уникнути неприємних моментів, коли закінчується заряд акумуляторної батареї під час їзди по місту, потрібно мати мапу розташування зарядних комплексів у місті.

Мобільний додаток

Для зручного пошуку вільного зарядного комплексу по місту Київ та всій території країни створений мобільний додаток, який можна завантажити з Google Play та App Store. У додатку відображені найбільш важливі функції:

  • пошук найближчого зарядного комплексу для електрокару та типи зарядних комплексів – у цьому допоможе також карта зарядних станцій, продубльована на сайті;
  • відображення статусу станції (вільно, зайнято, відключено);
  • можливість безконтактного включення або виключення зарядки батареї;
  • звітність по проведених зарядних операціях.

За допомогою цього застосунку автовласнику не буде необхідності їздити по колу в пошуках вільного комплексу. Зробити розрахунок за проведену заправку теж можливо через додаток у застосунку, не виходячи з авто. Максимально доступні послуги комплексів ТОКА можна отримати після реєстрації власного клієнтського кабінету мережі ТОКА та карти клієнта.

У чому переваги користування мобільним додатком

Власник електромобіля, який користується мобільним додатком, завжди має повну інформацію про наявність зарядних комплексів поблизу. Також він може: 

  1. Підключати та виключати зарядку акумуляторної батареї автомобіля за допомогою карти мережі ТОКА.
  2. Провести розрахунки за проведений сеанс зарядки ще до його початку. 
  3. Постійно знати свій баланс коштів. 
  4. Мати повний звіт про використані кошти, що дозволяє заздалегідь планувати свій бюджет.
  5. Робити онлайн-поповнення балансу для можливості бистрого розрахунку.
  6. Планувати оптимальний маршрут поїздок, згідно з картою розташувань зарядних комплексів для електрокарів та своїх завдань.

Інформація про нововведення з'являється на сайті компанії, тому, маючи клієнтську карту, автовласник завжди буде в курсі того, що відбувається.

Компанія ТОКА створює максимально зручну мережу зарядних комплексів для комфортного користування електромобілями. З мережею ТОКА клієнт не буде марнувати свій час у чергах на заправні станції, а проводитиме його з максимальною користю для себе та своїх близьких.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів