Люди «АТБ»: як одне оголошення в газеті може змінити життя

Автор: Катерина Пелих 28 Сентября 2020 20:12

Щоб майже чотири мільйони громадян України, серед яких і жителі нашої Херсонщини, мали можливість щодня купувати гарантовано свіжі та якісні продукти за доступними цінами, докладає максимум зусиль величезна родина співробітників «АТБ». Компанію заслужено вважають не тільки найбільшим ритейлером країни, але й найбільшим роботодавцем у галузі. Як соціально орієнтований і патріотичний бізнес «АТБ» цінує кожного свого клієнта й усіх своїх співробітників.

Про те, як робота в «АТБ» дає людям нові можливості, дарує почуття впевненості, розкриває потенціал для розвитку, ми дізнавалися в Інни Шумак, що керує магазином № 1016 у Херсоні. П'ятнадцять років тому, практично зразу після шкільного випускного, вона прийшла на своє перше робоче місце в супермаркет мережі: почала вчитися, розвиватися, робити кар'єру. З того часу її життя пов'язане з «АТБ».

– Інно Леонідівно, ви співробітник молодий, але вже досвідчений – керуєте магазином найбільшої торговельної компанії нашої країни. Розкажіть, як почали працювати в «АТБ».

– Я народилася у невеличкому селі під Мелітополем Запорізької області. Жили ми небагато, тому я розуміла, що після закінчення школи вищу освіту доведеться оплачувати самостійно. У 2005 році прочитала оголошення в газеті про вакансії в «АТБ» і пішла на співбесіду. Звісно ж, хвилювалася, що вчорашню школярку без досвіду роботи та профільних знань можуть не взяти. Ймовірно, мені вдалося переконати, що ця робота дуже потрібна, що вона саме для мене, що я зможу виконувати обов'язки. Мені пощастило – мене прийняли на посаду продавця-консультанта у відділ молочної продукції!

– Що вам запам'яталося в ті перші дні роботи?

– Насамперед мені довелося багато чого вивчити та запам'ятати. З першого ж дня магазин «АТБ» здивував мене різноманітним асортиментом і комфортом для клієнтів. Зараз на прилавках кожного супермаркету більш ніж 3,5 тис. найменувань якісних продуктів і товарів першої необхідності. Фахівці стежать, щоб кожен із них завжди був у торговому залі, адже у покупців має бути можливість його придбати.

– Важко було спочатку розібратися з особливостями роботи у сфері ритейлу?

– Я мала величезне бажання працювати, розвиватися, тож ніякого стресу або втоми я не відчувала. Крім того, мені допомагали досвідчені колеги, наставники. Знала, що завжди є дружнє плече, на яке можна спертися, що в будь-якій ситуації тебе підтримають.

– Про освіту ви не забули?

– Звісно, ні. Через рік у Мелітополі я поступила на спеціальність «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності та готельного бізнесу». Завдяки гнучкому графіку змогла поєднувати роботу та навчання. Одержала диплом. На роботі також набиралася досвіду – мене підвищили на посаді.

– А як трапилося, що ви перебралися до Херсона?

– Я вийшла заміж і переїхала сюди разом із чоловіком. Пішла в декретну відпустку, а коли вона закінчилася, мені зателефонували та запитали, чи готова я продовжити свою кар'єру в «АТБ». Так, я була згодна!

– Не секрет, що робота у сфері ритейлу вимагає великої уваги та самовіддачі. Як вам вдається знаходити час і сили для родини?

– Така робота ще й вчить завжди бути готовим до розвитку, самовдосконалення, динаміки. Очевидно, тому все й вдається. Моїй дочці Єві вже 12 років. В оселі панує затишок, у родині – розуміння. Завели двох кішок. У 2018-му здійснилася ще одна моя мрія – я пройшла навчання й отримала права. Тепер воджу автомобіль. А часу вистачає навіть на вивчення англійської мови!

– Якби ваша дочка запитала, що додає у життя робота в «АТБ», що б ви сказали?

– Відповідь тут вельми проста: «АТБ» дає нам не тільки стабільну роботу, зарплату й упевненість у своєму майбутньому, але й нові можливості. Ми не працюємо за шаблоном, завжди йдемо попереду інших компаній, динамічно розвиваємося, ростемо, тримаємо планку високо. Це захопливо! Це не дає нудьгувати! Якщо є бажання працювати, дізнаватися про щось нове, розвиватися, то перед тобою всі двері відкриті. Мій приклад – яскраве підтвердження. Не має значення, ти досвідчений фахівець чи вчорашній випускник школи без досвіду роботи і певних навичок. Якщо є  бажання, то неодмінно зможеш досягти всього. Я почала працювати з посади продавця-консультанта, потім стала товарознавцем, адміністратором, заступником керівника. З 2016 року працюю керівником магазину.

– А що б ви як досвідчений співробітник і ефективний керівник порадили українцям, які зараз шукають роботу або тільки зараховані в штат «АТБ»?

– Насамперед їм потрібно зрозуміти, чого вони хочуть: просто працювати й одержувати зарплату чи розвиватися, освоювати інновації, будувати кар'єру в команді лідерів, бути успішними. Усе просто – вірте в себе та свої сили!

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів