На святкування Дня знань до Херсонської державної морської академії завітав перший заступник начальника Головне Управління ДСНС України у Херсонській області Рудницький Олександр Володимирович.

Він відзначив подяками та цінними подарунками учнів Професійно-морського ліцею Вадима Мусієнка і Миколу Светова, які під час літнього відпочинку виявили мужність, рішучість і героїзм, рятуючи людей на воді.

«Рятівник - це не та людина, яка на це навчалася, це небайдужа людина, яка здатна ризикнути власним життям, щоб допомогти тому, хто потрапив у біду, це ЛЮДИНА з великої літери», - підкреслив Олександр Володимирович.

Вадим Мусієнко і Микола Светов отримали подяки Головного управління ДСНС України у Херсонській області та цінні подарунки. За відповідальність, рішучість і почуття обов’язку Вадиму і Миколі висловили вдячність представники Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби ХОКАРС Пресняков Віталій Іванович і Кравченко Олег Юрійович.

«Немає нічого ціннішого за людське життя. Наш колектив пишається ліцеїстами-героями і такими курсантами, як Богдан Спориш, який виявив мужність під час рятувальної операції в Перу», - зазначив ректор ХДМА Чернявський Василь Васильович. Очільник академії побажав юнакам успішного продовження навчання та подякував професорсько-викладацькому колективу за гідне виховання курсантів.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів