Коронавірус без коронакризи! «АТБ» створює тисячі нових робочих місць

Автор: Марина ШПАК 28 Май 2020 09:45

За офіційними даними, сьогодні більше третини українців, у тому числі й багато жителів нашого Херсона, втратили роботу або перебувають у відпустці за свій рахунок. У такій непростій ситуації значно зростає роль соціально орієнтованого бізнесу, який для багатьох стає рятувальним колом.

Компанія «АТБ», що давно стала лідером української галузі роздрібної торгівлі, зуміла разом з українцями гідно витримати удар. Забезпечуючи майже чотири мільйони своїх постійних клієнтів по всій країні гарантовано якісними продуктами харчування та товарами першої необхідності, «АТБ» продовжує працювати з мінімальною фіксованою надбавкою, пом'якшивши в такий спосіб сезонне весняне зростання цін на певні категорії продуктів, а також прийнявши на себе основний удар від вимушеного підвищення цін виробниками.

Не менш важливо, що компанія зуміла зберегти свій головний капітал – співробітників. У найбільшій торговельній мережі країни не було ні скорочень, ні звільнень. Сьогодні в «АТБ» працюють і одержують гідну зарплату майже 57 тисяч осіб.

Галузевий лідер послуговується стратегією динамічного розвитку, розширюючи географію присутності вже добре знайомих українському покупцеві супермаркетів. З початку поточного року в різних куточках країни прийняли перших клієнтів 34 нових магазини. У планах – до кінця травня відкрити ще десять маркетів. Крім того, протягом зазначеного періоду після капітальної реконструкції почали функціонувати 11 дискаунтерів.

Крім забезпечення населення якісними та недорогими продуктами, «АТБ» також допомагає боротися з однією із головних проблем української економіки – безробіттям. Завдяки динамічному розширенню географії присутності та розвитку бізнесу компанія підтвердила своє багаторічне звання одного з найбільших роботодавців країни – з початку 2020-го в штат взяли 7 246 нових співробітників. Навіть у найскладніші в плані працевлаштування часи – у період карантину – робочі місця в «АТБ» одержали 2,4 тис. осіб. Дуже важливо, що тисячі українських родин, незважаючи на пандемію коронавірусу та пов'язані з нею проблеми, тепер мають стабільне джерело доходу. Як соціально орієнтований і патріотичний бізнес «АТБ» не тільки зберігає наявні робочі місця, але й відкриває усе більше нових вакансій. Цей процес не припинявся ні в період минулої світової фінансової кризи 2007–2008 років, ні тепер – під час затяжного національного карантину.

«Одночасно з розширенням компанії ми продовжуємо системно інвестувати в людей. Крок за кроком оновлюємо систему оплати праці та мотивації персоналу. Для нас важливо, щоб співробітники одержували гідну винагороду та мали бажання працювати з повною віддачею», – підкреслив голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков.

Нагадаємо, «АТБ» щорічно створює приблизно сотню нових магазинів. Торік компанія підкорила два нових регіони – відкрилися перші комфортні сучасні супермаркети «АТБ» у Чернівецькій і Закарпатській областях.

У 286 населених пунктах 24 областей України, включаючи й Херсонську, працюють 1110 супермаркетів «АТБ». Асортимент кожного із магазинів по всій країні перевищує 3,5 тис. найменувань, з яких майже тисяча – товари власних торгових марок і власний імпорт.

У 2020-му ще більше жителів Дніпропетровської, Львівської, Одеської, Полтавської, Волинської, Київської та інших областей одержали можливість купувати гарантовано свіжі та якісні продукти за вигідними цінами. Компанія працює з виробниками продукції напряму. Завдяки цьому, а також оптимізації багатьох бізнес-процесів вартість товарів на прилавках «АТБ» нижча за середньоринкову на 10–15%. Це стало справжнім порятунком для мільйонів українців, яким через карантин і безробіття довелося затягти ремені. Згідно з даними з відкритих джерел, вісім громадян із десяти сьогодні змушені заощаджувати на всьому.

Як заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, з початку національного карантину кількість безробітних у країні зросла майже вдесятеро.

Щоб підтримати найбільш незахищені верстви населення, компанія «АТБ» ініціювала та разом із Мінсоцполітики реалізувала безпрецедентну благодійну акцію з бюджетом 100 мільйонів гривень. У межах цього проєкту жителі 191 населеного пункту країни одержали безплатні продуктові набори. Це допомогло майже 580 тисячам українців протриматися в найбільш складний період карантину.

Але цим внесок компанії в боротьбу з коронавірусом не обмежується. «АТБ» відгукнулася на прохання Офісу Президента України, закупивши у Франції 12 флагманських систем CFX96 для обласних клінік і лабораторій. На такі цілі компанія виділила десять мільйонів гривень. Нове обладнання тепер використовують для ПЛР-діагностики й аналізу в режимі реального часу сотень зразків, узятих у пацієнтів з підозрою на СOVID-19 та інші небезпечні інфекційні захворювання.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів