Касирка магазину «АТБ» у Херсонській області стала національним лідером зі збирання коштів для допомоги онкохворим дітям

Автор: Кирило СОБОЛЕНКО 01 Декабря 2020 17:05

Нова акція найбільшої української торговельної мережі та Всеукраїнського благодійного фонду «АТБ» «Мене це стосується. А тебе?» у співробітництві із благодійним фондом «Таблеточки» наочно показала, що українське суспільство здатне до співчуття та розуміння. Ще й місяць не проминув від початку проєкту зі збирання коштів для допомоги онкохворим діткам (підопічним фонду «Таблеточки»), а вже зібрали неймовірну суму – 10 мільйонів гривень! Активно підключилися до справи порятунку дитячого здоров'я і жителі нашої Херсонщини. Проєкт проводять на базі 1178 супермаркетів лідера вітчизняної галузі ритейлу в 24 областях країни. За перші тижні благодійної акції клієнти супермаркетів «АТБ» у Каховці, Херсоні, Миколаєві, Одесі, Дніпрі, Києві, Львові та багатьох інших населених пунктах нашої країни купили більш як мільйон таких плиток шоколаду й упакувань чаю. Їх за символічну плату пропонують клієнтам касири магазинів. Виручені від реалізації спецтоварів гроші, а також по 0,5 грн. від вартості позначених спеціальними цінниками акційних товарів від партнерів проєкту спрямують на лікування онкохворих малят.

Основними учасниками цього проєкту, безумовно, були мільйони клієнтів «АТБ», які розуміють проблему та прагнуть допомогти дітям. Але не варто забувати і про тих людей, чия роль у цій добрій справі не така помітна, однак не менш важлива. Йдеться про співробітників супермаркетів торговельної мережі «АТБ», які щодня та щогодини на касах магазинів пропонували покупцям акційні шоколад і чай. Це складна праця, оскільки багато хто із нас у період пандемії почав більш обачно витрачати свої кревні. Навіть дослідження ринку роздрібної торгівлі показують, що покупки громадян перестали бути емоційними. Найчастіше люди закуповують товари, використовуючи заздалегідь складені списки. Проте багатьом касирам все-таки вдалося достукатися до сердець.

«Від імені родин наших підопічних ми нескінченно вдячні кожному із клієнтів «АТБ», а також касирам, які  активно приєдналися до проєкту. Ви подарували хворим дітям найцінніше – можливість одужати», – розповіла директор зі стратегічного партнерства фонду «Таблеточки» Світлана Пугач.

За працьовитість благодійний фонд «Таблеточки» вирішив віддячити касирам «АТБ», які за час проведення акції зуміли продати найбільшу кількість акційних товарів – ці люди одержать пам'ятні сувеніри. Приємно усвідомлювати, що одна із трьох касирок, які проявили себе в цьому проєкті, працює в Каховці Херсонської області.

Це Тетяна Соколова, співробітниця магазину АТБ № 1035.  Тетяна Володимирівна зуміла продати 994 упакування акційного чаю та 1035 плиток шоколаду. Вона реалізувала рекордну для України кількість одиниць благодійної продукції – 2029 штук! Цей показник скромної співробітниці «АТБ» перевищує успіхи касирів, які працюють у мегаполісах країни.

Керівництво благодійного фонду зателефонувало кожній із суперкасирок, щоб подякувати за особистий внесок у реалізацію проєкту. Цікаво, що співбесідниці в приватній бесіді зізналися, що сприймають благодійну акцію не як роботу. Це щось більше – можливість внести свою частку в здоров'я нації, надати підтримку малятам, які опинилися у скрутній ситуації.

Нагадаємо: щороку в Україні рак діагностують у тисячі дітей. На жаль, за статистикою одужує менше ніж половина з них. Чи варто говорити, що лікування онкологічних хвороб найчастіше дуже дороге. Далеко не кожна українська родина може його собі дозволити, так само як і вітчизняна медсистема не завжди здатна забезпечити малят сучасним лікуванням.

Під опікою благодійного фонду «Таблеточки» сьогодні перебувають 400 дітей і 19 онкологічних відділень по всій Україні. За час роботи фонду адресну допомогу одержали більш як 4500 родин. Завдяки національному проєкту «АТБ» «Мене це стосується. А тебе?», а також доброті українців є надія, що ці цифри, за якими стоять сотні дитячих доль, значно зростуть.

Загальноукраїнський благодійний проєкт корпорації «АТБ» «Мене це стосується. А тебе?» триває. Надати допомогу онкохворим діткам можна до кінця поточного року, купуючи на касах «АТБ» акційні шоколад і чай, а також продукцію партнерів проєкту.

Партнери благодійної акції: рекламне агентство Leo Burnett Ukraine, відеопродакшн повного циклу Contrabas video production, медіаагентство OMD OM Group.

Як соціально орієнтований і патріотичний бізнес «АТБ» надає підтримку пенсіонерам, інвалідам, родинам загиблих на Донбасі українських воїнів, змушеним переселенцям, багатодітним родинам, людям, що постраждали від стихійних лих, а також збирає кошти на закупівлю обладнання для обласних клінічних дитячих лікарень.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів