Художня ковка: як використовувати металеві елементи в дизайні та декорі

Художня ковка сьогодні - окремий вид мистецтва, який покликаний не лише прикрасити інтер'єр або екстер'єр, а й підвищити комфорт та безпеку будинку. Така обробка металу дозволяє виробити міцні та гарні конструкції для вашого домоволодіння - від огороджень, воріт та бесідок до окремих декоративних елементів.

Ковані вироби від Кузня Львів є художньою цінністю, які не поступаються картинам та скульптурам. Використання кованих елементів в дизайні додають краси та вишуканості.

Ковка в екстер'єрі

Найчастіше елементи художньої ковки використовують під час монтажу огороджень ділянок. Паркан з кованим декором виконує не лише захисні функції, а покращує візуал. Зазвичай огородження прикрашають декоративними елементами у вигляді копій, фризів, різни завиток, стилізованих квітів та листків тощо. Такий паркан лише підкреслює вишуканий смак господаря ділянки. Кованими елементами також прикрашають навіси, сходи, фасади. Вибори з художньої ковки можуть бути елементами ландшафтного дизайну.

З виробами від Кузня Львів можна:

- захистити вікна решітками з красивими кованими елементами;

- встановити навіс або козирки над дверима та вікнами з декором;

- прикрасити фасад або ділянку стилізованими ліхтарями або іншими виробами з металу.

В асортименті виборів від Кузня Львів ви також знайдете привабливі елементи для садово-паркових меблів, внутрішнього та зовнішнього оздоблення, елементи та вироби для зони барбекю, ландшафтного дизайну та навіть креативні пам'ятники, які прикрасять вашу ділянку. Серед таких - кружевні бесідки, арки, перголи, опори для рослин

Ковані елементи в інтер'єрі

Художня ковка - цікаве та стильне рішення для елементів інтер'єру. Предмети з металу гарно виглядають в різних стилях дизайну. Найчастіше ковані елементи використовують у лофті, бароко або провансі.

Останній передбачає легкі деталі, природні матеріали та квіткові мотиви. Ковані елементи тут мають бути виточеними, з плавними лініями. Художня ковка буде прекрасно виглядати на ніжках гарнітурів, на решітках для каміну, перилах з квітами та рослінністю.

Лофт - сучасний міський стиль, який більше півстоліття лишається в моді. Його особливістю є прості форми, масивні елементи та необроблені поверхності. Для лофту кованими елементами прикрашають відкриті стелажі, перегородки, столики, барні стійнки. Стиль бароко виділяється великою кількістю деталей та різних елементів практично без обмежень. Тут художня ковка є дуже доречною - рами для дзеркал, картин, різні канделябри, масивні елементи меблів.

Кузня Львів виконує замовлення під ключ - від замірів та проектування до монтажу виробів. Художники виконають екслюзивні ескізи майбутніх виробів з урахуванням ваших побажань. Кузня Львів - це художні вибори зроблені справжніми майстрами своєї справи.

Тэги:

Реклама
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів