З 14 жовтня по 12 листопада 2019 року доктор технічних наук, завідувач кафедри транспортних технологій Херсонської державної морської академії Букетов Андрій Вікторович взяв участь у наукових конференціях на форумі Чжунгуанкун – 2019 «Новітні технології та промисловість майбутнього», що відбувалися в містах Китайської народної республіки. Основним завданням відрядження була активізація співробітництва між Україною та КНР.

Андрій Вікторович ознайомився з досвідом роботи освітніх і наукових установ КНР, виступив із доповідями у серії наукових конференцій, налагодив попередні контакти для співпраці та отримав домовленості щодо підписання угод між ХДМА і університетами КНР за наступними напрямами:

• обмін викладачами щодо читання лекцій;

• обмін студентами у напрямі отримання подвійних дипломів;

• проходження практики курсантів і студентів ХДМА у ВНЗ КНР, тощо.

Наразі, підписано договір про співпрацю між Євразійським Пекінським міжнародним центром економічного і культурного обміну та Херсонською державною морською академією.

Важливим кроком на шляху зміцнення ділових зв’язків між Україною та КНР стало підписання договору про створення Платформи щодо розробки і впровадження у КНР наукових розробок у сфері нанотехнологій, наноматеріалів антикорозійного призначення із підвищеною зносостійкістю між керівником наукової школи у ХДМА «Матеріалознавство, експлуатація і ремонт засобів транспорту» професором Букетовим Андрієм Вікторовичем та Урядом Китайської народної республіки.

Букетов Андрій Вікторович домовився щодо укладання угод між технопарками 12-ти міст КНР та ХДМА щодо впровадження епоксидних модифікованих енергетичними полями нанокомпозитних зносостійких і корозійностійких покриттів у промисловості.

Вітаємо Андрія Вікторовича з блискучими результатами участі у форумі, та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів