Економічний факультет Аграрно-економічного університету – лідер вступної кампанії

Автор: Наталя ДЗВОНИЦЬКА 09 Сентября 2020 10:15

Новий навчальний рік розпочався, проте коридори Херсонського державного аграрно-економічного університету не заповнюються гамором: лекційні заняття проходять онлайн на базі сучасних комунікаційних платформ. Про це газеті «Гривна» розповіла заступник декана економічного факультету Вікторія Крикунова.

«Лекції проходять за розкладом, із реєстрацією студентів – згідно з правилами карантину, щоб максимально убезпечити студентів і викладачів, – говорить Вікторія Миколаївна. – Це дозволить спокійно увійти в робочий режим, адаптуватися до початку навчального року. Перші два тижні – лекційні, потім почнуться практичні та семінарські заняття, на яких передбачена присутність дозволеної кількості студентів із дотриманням вимог протиепідеміологічних заходів. Але вже тепер, завдяки цифровим технологіям, студенти на повному зв'язку з викладачами».

Що ж стосується першокурсників, їх заняття почнуться з 15 вересня. В Аграрно-економічному планують, звичайно, традиційні святкові заходи з посвяти в студенти.
«Для студентів-першачків – це новий етап життя, важливий також  і для їхніх  батьків, – говорить Вікторія Миколаївна. – І дуже потрібні позитивний настрій і розуміння того, що університет готовий стати їхньою родиною, слід дбати про них».

Дані вступної кампанії говорять про те, що за кількістю заяв економічний факультет Аграрно-економічного університету є лідером у нашому регіоні.
«Виходячи з того, скільки було подано заяв абітурієнтів і як активно вже зараз студенти оформляють з вишем офіційні відносини, – відзначає заступник декана економфаку, – можемо говорити, що зусилля керівництва Аграрно-економічного університету та колективу економічного факультету щодо підвищення якості освітніх послуг та удосконалення матеріально-технічної бази, організації насиченого студентського життя дають результат. Звичайно, значення має й те, що ми постійно відкриваємо нові актуальні спеціальності. Серед них, наприклад, “Фінанси, банківська справа та страхування”, можливість отримати ступінь молодшого бакалавра з “Права”, великим попитом користуються програми “Менеджмент”, “Економік”», “Готельно-ресторанна справа” та “Туризм”». Зазначене підтверджує доцільність диверсифікації фахового профілю університету. Таким чином, нам є чим пишатися: набір на I курс здійснено на всі спеціальності, на деякі – закрито ліцензований обсяг та сформовано 2–3 академічних групи. Це є свідченням не тільки визнання профільності Аграрно-економічного університету у підготовці фахівців економічних спеціальностей у регіоні, а й беззаперечної довіри батьків та молоді до нашого університету. Приємно відзначити й вступ до магістратури. Цього року у нас збільшено кількість бюджетних місць і, виходячи з того, що більше 70% випускників-бакалаврів успішно склали Єдиний фаховий іспит з іноземної мови та ми мали бажаючих з інших університетів нашого міста, області та інших областей навчатися саме у нас,  набір був вдалим, й академічні групи повністю сформовано».

Як відомо, в останні роки кількість бюджетних місць у вишах залежить, зокрема, від їх рейтингу.
«В Аграрно-економічному, – наголосила Вікторія Крикунова, – викладачі активно працюють над написанням статей та їх публікацією у виданнях, які є загальновизнаними лідерами в сфері економіки в Україні та за кордоном, індексовані в міжнародних наукометричних базах».

Крім того, Аграрно-економічний є лідером участі в грантах і державних програмах із наукових досліджень, що також дозволяє отримати більшу кількість бюджетних місць.
«Наших студентів ми вважаємо кращими, в тому числі й новий набір, – говорить пані Вікторія. – Ця думка ґрунтується на об'єктивних показниках: і бал шкільного атестата, і результати ЗНО, й інші досягнення. Тобто, це діти, які постійно працювали над власним розвитком, і тепер вони зможуть навчатися у престижному виші та проявити себе вже тут – із перспективою на майбутнє. Більш того, є приклади, коли соціально відповідальні підприємства призначають найкращим студентам економічного факультету Аграрно-економічного університету персональні стипендії за результатами виробничої практики. А після закінчення навчання успішна практика – це великий шанс отримати високооплачувану роботу й гарантовано розвиватися як фахівцю. Зацікавленість роботодавців у висококласних співробітниках із лав студентів економічного факультету – це водночас і визнання високої якості освіти, яку дає студенту наш університет».

Ліц. АД №527473 МОНУ від 14.11.14 р.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів