«ДОБРИЙ ГОСПОДАР» у Херсоні

Автор: Виталий Яшков 11 Апр. 2018 15:25

Відкриття оновленого магазину STIHL та VIKING європейського рівня:

            «ДОБРИЙ ГОСПОДАР» у Херсоні

В квітні 2018 року дилерська мережа STIHL в Україні поповнилася ще одним сучасним магазином офіційного дилера «ДОБРИЙ ГОСПОДАР» в Херсоні.  

Відкриття такого магазину стало відгуком постійно зростаючого попиту на високоякісну техніку та потреби споживачів у першокласному сервісі. Відтепер поціновувачі якісної німецької техніки мають змогу купувати оригінальну продукцію STIHL та отримувати своєчасний та кваліфікований сервіс у Херсоні.  Фахова консультація, готовий до експлуатації інструмент та швидкий сервіс – відтепер завжди поруч.

«ДОБРИЙ ГОСПОДАР» – це сучасний магазин європейського рівня з широким переліком послуг та фаховим сервісом. І щоб зрозуміти це, ми радимо завітати до магазину вже сьогодні. На вас чекають:

  • - найбільший асортимент продукції STIHL та VIKING в Україні: бензопили, мотокоси, міні-мийки, газонокосарки тощо;
  • - НОВИНКИ, акції та вигідні пропозиції;
  • - швидкий та високоякісний сервіс, оригінальні запчастини та ремонтне обладнання;
  • - професійні продавці-консультанти, що регулярно проходять теоретичні та практичні навчання у головному українському офісі STIHL;
  • - широкий вибір додаткового приладдя, захисного одягу, іграшок та сувенірної продукції.

Варто зазначити, що фірма STIHL надзвичайно ретельно підходить до вибору офіційних дилерів. Адже далеко не кожна компанія зможе гідно представляти всесвітньовідомий бренд, надаючи клієнтам послуги на належно високому рівні. Погодьтеся, жоден продавець у будівельному супермаркеті чи інтернет-магазині не надасть Вам такої компетентної консультації, як це зробить спеціалізований дилер. А про шкоду, яку задають недостовірна або вигадана інформація, годі вже й казати.

Переваги, які  отримує покупець звертаючись до офіційного дилера STIHL,  є очевидними. Окрім акцій, знижок та цікавих пропозицій – не менш важливою є ГАРАНТІЯ!

  • - Гарантія в якості продукції та її оригінальності;
  • - Гарантія в сервісному обслуговуванні, наявності запасних частин та комплектуючих матеріалів.

Завдяки спеціальному устаткуванню та інструментам, лише авторизовані сервісні майстерні, які є в кожного дилера STIHL, гарантують високу якість та мінімальні витрати часу на виконання робіт. Адже вони користуються складом запчастин, який не має аналогів в Україні серед конкурентних марок. Ваш дилер обов’язково поінформує Вас про правильну та безпечну експлуатацію, а також про необхідний догляд для того, щоб Ваш новий пристрій працював тривалий час. При цьому він буде враховувати Ваші потреби, досвід і можливості, що пропонує техніка STIHL.

Будьте уважні! Пам’ятайте, що техніка STIHL продається  лише через офіційну дилерську мережу, до якої в жодному разі не входять супермаркети та інтернет-магазини. Дійсно німецьку оригінальну якість продукції STIHL та VIKING гарантує лише офіційний дилер STIHL!

Вітаємо всіх херсонців  з відкриттям нового сучасного магазину «ДОБРИЙ ГОСПОДАР» з продажу та сервісного обслуговування продукції STIHL та VIKING за адресою:

м. Херсон, шосе В’ячеслава Чорновола, 36 (Кіндійське шосе)

www.gospodar-kh.com.ua

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів