Дизайн-проект квартири: чому варто довіритися професіоналам?

Запорука успішного ремонту вашої квартири - дизайн-проект, що визначить загальну концепцію майбутнього інтер'єру та конкретний план з її реалізації. Досвідчені дизайнери NsdGroup під час проектування враховують будь-які побажання, смаки та потреби замовника..

Сучасний дизайн-проект - це ряд документів, що включає в себе візуальну та технічну частин, дорожня мапа, яка дасть уявлення про те, яким буде ваше житло після завершення запланованого ремонту.

Задачі дизайн-проекту

Мета дизайн-проекту - створення цілісного інтер'єру, де кожні елементи гармонують поміж собою. Він забезпечує єдиний стиль для вашого житла, де враховані особливості кожного жителя, максимально корисно використано кожний квадратний метр квартири, враховано всі деталі для вирішення проблематики.

Вигоди такого проекту очевидні:

◦ візуалізація та ескізи дизайну дає уявлення про те, як буде в майбутньому виглядати житло;

◦ знижує загальну вартість запланованого ремонту, так як під час проектування враховується бюджет замовника;

◦ ремонтні роботи йдуть швидше за розробленим заздалегідь проектом та розрахунками;

◦ комплексне проектування попереджає можливі прорахунки та помилки у виконанні робіт.

З чого складається дизайн-проект

Як ми вже зазначали, дизайн-проект від NsdGroup (https://nsdgroup.com.ua/dizajn/) - це цілий пакет документації, в якому описаний майбутній ремонт вашої квартири з усіх боків. Технічній стороні проектування в ньому приділяється особлива увага. Дизайн-проект простими словами - інструкція з виконання ремонту для майстрів, які безпосередньо будуть проводити роботи.

Дизайн-проект від NsdGroup це:

• пояснювальна записка, в якій зазначена концепція, розписана інтер'єрна композиція по кожному приміщенню, функціональні, технічні та декоративні проекти рішення;

• комплект креслень, в яких вказаний поточний стан приміщень та кроки з реалізації ремонту. Це монтаж конструкцій, розташування інженерних мереж та інших комунікацій;

• ескіз та 3D-проект за допомогою яких дизайнер презентує замовнику майбутній інтер'єр вашого житла. Зазвичай, пропонується декілька варіантів на вибір. Тут показані кольори майбутнього дизайну, схеми розміщення світла, меблів, сантехніки та інших елементів;

• документація, яка містить інформацію про перелік матеріалів та їхню кількість, що дає уявлення про вартість майбутнього ремонту.

Дизайн-проект - це великий обсяг роботи, який варто довірити фахівцям NsdGroup заради покращення комфорту життя та наближення власних мрій. Проект квартири безумовно дозволить оминути більшість проблем на нелегкому шляху, що носить назву "ремонт". Результат роботи з NsdGroup перевершить всі ваші найсміливіші очікування.

Тэги:

Реклама
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів