«ДЕБЮТ-ГАЗЕТА» здійснила фурор у поціновувачів літератури!

Автор: Елена Гайдук 05 Декабря 2019 17:15

Газета-книга за помірну ціну, яку можна без проблем і придбати, і передплатити.

Для тих хто підтримує нову тенденцію читати сучасні літературні твори в друкованому вигляді створена в цьому році «Дебют-газета» - саме те, що треба. Під глянцевою обкладинкою формату А3 на 164 сторінках розміщені нові твори українських авторів: вже відомих письменників, але є і дуже талановиті початківці. Редакція співпрацює з літературним конкурсом «Коронація слова». Автори-переможці будь-якої номінації  можуть надрукувати свої конкурсні твори в «Дебют-газеті» позачергово. Нова газета нагадує «Роман-газету» радянських часів, але краща: великий шрифт, близько двох десятків авторів, розмаїття жанрів. Кожен знайде для себе щось цікаве.

«Дебют-газета» продається у кіосках з пресою в багатьох містах та в усіх великих відділеннях зв’язку «Укрпошти» по всій країні. Вартує газета усього 35 гривень, що за цікаве масивне видання (вагою 400 грамів!), погодьтесь, не багато.

Люди масово оформлюють передплату на 2020 рік у листонош, хоча зручніше почитати про «Дебют-газету» та передплатити її безпосередньо на сайті debiute.com.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів