Ще два роки тому квадрокоптери та дрони були цікаві лише невеликій групі людей. Вони здебільшого використовувалися відеооператорами, аграріями та рятувальниками. Війна показала, що дрони мають більший потенціал. Сьогодні ними активно ведеться розвідка та нищиться ворог. Дрони наразі є одним з найбільш популярних запитів у військових та волонтерів.

Дрони для військових потреб

Квадрокоптери бренду DJI є сьогодні найзатребуванішими в українських військових. Ці дрони зазвичай використовують для аеророзвідки. Завдяки таким "очам" підрозділи ЗСУ коригують вогонь артилерії, контролюють дії ворога та ведуть контрбатарейну боротьбу, скидаючи гранати та інші боєприпаси по місцям розташування живої сили та техніки.

Активно використовуються військовими дрони виробника Autel. Коптери цього бренду оснащені потужними камерами з тепловізійними каналами, які здатні збільшити зображення до тридцяти разів. Дрони Autel також мають високий клас захисту від погодних умов, що дозволяє польоти в дощову погоду та протистояти вітру до 12 метрів на секунду. Квадрокоптери обладнані штучним інтелектом, який спрощує оператору роботу. Його алгоритми допомагають дронам захиститися від радіоелектронної боротьби та антидронових засобів.

Інтернет-магазин FLY TECHNOLOGY є офіційним дистриб'ютором продукції DJI та Autel в Україні, тому квадрокоптери цього бренду та аксесуари до них поставляють напряму із заводів виробника, що гарантує вигідні ціни.

Камери для блогінгу та проектори з ШІ

Також FLY TECHNOLOGY пропонує клієнтам товари від відомого та молодого бренду insta360 - виробника високоякісних відеокамер для виконання різних задач - від блогінгу до створення комерційного контенту. Камери insta360 здатні роботи панорамні фотографії, знімати 360-градусні відео у високій роздільній здатності. insta360 - це широкий спектр продукції - від любительських екшн камер до камер для квадрокоптерів та стабілізаторів.

FLY TECHNOLOGY представляє в Україні бренд XGIMI. Це виробник високопродуктивних багатофункціональних проекторів стандартного та лазерного типу проектування. Продукція XGIMI оснащена автоматичними функціями та технологіями власного виробництва на базі штучного інтелекту. Зокрема, це автоматичне фокусування, вирівнювання екрану, регулювання яскравості, подолання перешкод на шляху променя та корекція трапецеїдальних спотворень проекції. Товари від XGIMI вже обрали понад 1,5 млн покупців по всьому світу.

Магазин FLY TECHNOLOGY це не лише широкий вибір товарів та аксесуарів згаданих світових брендів. Компанія надає послуги гарантійного та негарантійного ремонту різної складності дронів, камер, проекторів та стедікамів. Крім цього FLY TECHNOLOGY навчає пілотуванню квадрокоптерів та зніманню відео та фото.

Тэги:

Реклама
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів