Чому збирати новорічний кошик в «АТБ» зручно та дуже вигідно

Автор: Вадим КОГУТ 28 Декабря 2020 13:45

Напередодні новорічних і різдвяних свят найбільша за багатьма показниками торговельна мережа України переходить на особливий графік роботи. Для зручності більш ніж чотирьох мільйонів клієнтів «АТБ», у тому числі й жителів Херсонщини, супермаркети  працюватимуть без вихідних і свят. Понад 3,5 тисячі гарантовано свіжих продуктів до новорічного столу будуть доступні покупцям за максимально вигідними цінами у будь-який день тижня в зручний для них час. Крім того, напередодні свят у всіх магазинах лідера вітчизняного ритейлу стартує акція «Новорічні знижки “АТБ”», яка порадує покупця неймовірним цінопадом. З 16 грудня по 21 січня включно в магазинах «АТБ» пропонують неймовірні знижки – до 45% практично на всі групи товарів! Акційні продукти позначені спеціальними цінниками. Повний список акційних товарів, на які поширюються новорічні знижки, можна подивитися на сайті.

Залишаються чинними й інші акції, такі як «Економія», «7 днів», «Товар дня» (до -50%) тощо. І це навіть якщо не брати до уваги той факт, що ціни на якісні продукти та товари першої необхідності в магазинах торговельної мережі «АТБ» завжди нижчі за середньоринкові на 10–15%.

«Ми системно підходимо до питань, які важливі для більш ніж чотирьох мільйонів наших покупців – це комфорт, гарантована якість і доступні ціни. Ефективно вирішувати ці завдання нам вдається завдяки впровадженню сучасних інноваційних рішень і створенню додаткових клієнтських сервісів», – пояснив Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ».

Супермаркети цієї мережі (а їх у 24 областях України, включаючи й нашу Херсонську,  уже відкрито 1186) готові обслужити клієнта в будь-який зручний час: сім днів на тиждень, без вихідних, свят, переобліків, перерви на обід. Такий формат у комбінації зі зручним розташуванням магазину, просторими паркуваннями, сучасною викладкою  товарів, лаконічним дизайном торгових залів і гарантовано якісними товарами максимально відповідає вподобанням споживачів. Варто також зазначити, що в обласних центрах і великих населених пунктах багато дискаунтерів «АТБ» працює у режимі 24/7. Щоб запастися гарантовано свіжими та безпечними продуктами за доступними цінами в цих маркетах, немає потреби поспішати – продукти в нашому місті можна купити в будь-який зручний момент.

Важливо також сказати, що цього року не залишаться без улюблених продуктів навіть ті, у кого не вийде перед святами знайти час на похід до магазину. Навесні 2020-го відкрився перший у країні продуктовий інтернет-магазин «АТБ» повного циклу. Тепер улюблені продукти можна замовити онлайн. Увесь процес приймання замовлення, його обробки та доставки товарів на зазначену клієнтом адресу найчастіше займає навіть менше часу, ніж ми зазвичай очікуємо кур'єра з піцою. Такий сервіс не тільки дозволив мільйонам українців, включаючи й жителів Херсона, підтримувати гідний рівень життя в умовах суворого карантину, але й продовжує бути популярним після його скасування.

Крім того, в «АТБ» в 2020-му з'явився сервіс попереднього замовлення. Покупець може не витрачати час на пошуки продуктів у торговому залі – заощадити час і мінімізувати контакти з іншими покупцями дуже просто, зібравши свій продуктовий святковий набір онлайн і вибравши будь-який магазин Херсона й області, де його потім одержати. До того моменту, коли клієнт прийде в маркет, його пакет із продовольством буде вже готовий.  Потрібно оплатити його, але також це можна зробити онлайн і показати чек у спеціально відведеній зоні магазину. Вигідно, просто та зручно!

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів