Чому купувати продукти в найбільшій торговельній мережі країни завжди вигідно

Автор: Павло СЕРГІЄНКО 24 Февр. 2021 16:05

Останнім часом жителі нашого Херсона стали все частіше помічати, що на харчування йдуть значно більші суми, ніж раніше. На жаль, реальність така, що ціни на продукти постійно піднімаються. Причини зрозумілі:  майже рік у країні діють карантинні обмеження, постачальники та виробники зазнають збитків, тож часом змушені йти на заходи, які не подобаються споживачам.

І все-таки можливість щодня купувати якісні продукти та не витрачати надмірних сум у мільйонів громадян України є, у тому числі й у жителів Херсонщини.

Простий і перевірений роками спосіб заощаджувати кошти, не обмежуючи себе в купівлі улюблених продуктів і навіть делікатесів, надає мільйонам українців найбільша торговельна мережа країни «АТБ». Нагадаємо, що в 24 областях країни зараз працюють 1206 супермаркетів цієї мережі. Показник постійно зростає, адже щорічно компанія відкриває близько сотні магазинів, підкорюючи нові регіони. Карта присутності супермаркетів лідера вітчизняного ритейлу тепер включає 307 населених пунктів, у тому числі й наше місто.

Компанія  займає лідируючі позиції за багатьма показниками й уже більш чверті століття дотримується своєї цінової політики. Вартість будь-якого товару на прилавках «АТБ» нижча за середньоринкову на 10–15%. Завдяки постійним акціям («Товар тижня», «Товар дня» та ін.) можна заощаджувати до 40–50%. Це стосується навіть імпортної продукції. Де, приміром, можна купити смачнючі польські ковбаски, свіжі цитрусові чи ароматну італійську мелену каву за розумну суму для української родини із середнім доходом? Відповідь проста  – у магазині «АТБ».

Корпорація додержується принципів соціально орієнтованого бізнесу та працює з мінімальною націнкою. Тут заробляють не на вартості товару, а на обсягах його реалізації. Обсяги вражають: за підсумками минулого року товарообіг мережі становив 149,8 млрд грн. (включаючи ПДВ).  Таким чином, протягом 2020-го він виріс на 18,2%.

Рік у рік  пропонувати клієнтам продукцію за помірними цінами «АТБ» допомагає оптимізація бізнес-процесів,  застосування найсучасніших енергоощадних технологій, розвинена власна логістична інфраструктура (великий автопарк, мультитемпературні складські центри), а головне – співпраця із виробниками без посередників.

Компанія пропонує споживачам різноманітний асортимент товарів власних торгових марок «АТБ». За якістю такі товари не поступаються  розкрученим брендам, а от їхні ціни значно нижчі. Цей ексклюзивний асортимент (продукція ВТМ продається тільки в магазинах «АТБ») становить майже третину від загального. Супермаркети цієї торговельної мережі дають можливість вибрати товари з більш ніж 3,5 тисяч найменувань.

«Компанія заробляє не на націнці, а на обсягах продажів. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити стабільні ціни – насамперед на соціальну групу продуктів харчування та товари першої необхідності», – повідомили нам у пресслужбі компанії «АТБ-Маркет».

Сьогодні «АТБ» є не тільки лідером галузі роздрібної торгівлі за товарообігом, числом магазинів, географією присутності, обсягом сплачених податків, але й за кількістю клієнтів. Щодня магазини цієї мережі в 24 областях України відвідують більш ніж 4 мільйони осіб, які можуть купити якісні продукти й при цьому суттєво заощаджувати.

Мільйони українських громадян, включаючи й жителів Херсона, знають торговельну мережу «АТБ» як найбільш надійного, перевіреного часом постачальника гарантовано свіжих продуктів за максимально доступними цінами.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів