Більше ніж робота: компанія «АТБ» знову підтвердила звання найнадійнішого роботодавця в галузі

Автор: Антон КОПАЛЬСЬКИЙ 08 Февр. 2021 16:35

Дослідження міжнародного кадрового порталу grc.ua продемонструвало, що в 2019–2020 роках компанія «АТБ» посіла лідируючі позиції в рейтингу кращих роботодавців у галузі роздрібної торгівлі. Роботу у великій команді лідера вітчизняного ритейлу вважають привабливою для себе багато здобувачів вакансій, оскільки за довгі роки діяльності компанія заслужила бездоганну репутацію надійного роботодавця, в тому числі й у нашому Херсоні. Переваги працевлаштування в «АТБ» – це не тільки вчасно виплачувана зарплата та наявність соцпакета, але й можливість пройти безоплатне навчання, стати гарним фахівцем і побудувати успішну кар'єру.

Мільйони українських громадян знають «АТБ» як найнадійнішого, перевіреного часом постачальника гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності за доступними цінами. Магазини найбільшої вітчизняної торговельної мережі відвідують більш як 4 млн українців, серед яких чимало й жителів нашого Херсона. Компанія працює на українському ринку ритейлу вже понад чверть століття та посідає лідируючі позиції за багатьма показниками. Сьогодні «АТБ» є не тільки лідером галузі роздрібної торгівлі за товарообігом, географією присутності, кількістю магазинів, обсягом сплачених податків, але й найбільшим роботодавцем. На підприємствах корпорації «АТБ» працевлаштовано понад 68 тисяч осіб. Це означає, що десятки тисяч українських родин у 24 областях України, включаючи й Херсонську, мають стабільне джерело доходу.

Величезна команда  «АТБ» продовжує зростати. Послуговуючись своєю стратегією динамічного розвитку, компанія щорічно відкриває близько сотні нових супермаркетів, а у 50-60 магазинах  проводить модернізацію. Завдяки цьому по всій країні створюють до десяти тисяч нових робочих місць щороку. Навіть у складному 2020-му, коли світ накрила пандемія, а в економіці спостерігався спад, у країні прийняли перших покупців 127 нових супермаркетів «АТБ». Тепер у 308 населених пунктах України працюють 1205 магазинів мережі. Були працевлаштовані та почали будувати успішну кар'єру в дружній команді галузевого лідера 5,5 тисяч осіб. Це важливо і для великих міст, і для населених пунктів в українській глибинці. Безробіття є однією з ключових проблем вітчизняної економіки. Останніми роками через це фіксують масштабний відтік кваліфікованої робочої сили за кордон.

Варто сказати, що кадрова політика компанії «АТБ» спрямована на системний і стабільний розвиток свого найціннішого ресурсу – людського капіталу. Щоб мати у штаті висококласних фахівців: грамотних керівників, продавців, касирів – компанія ще на початку 2000-х років вирішила навчати кадри за свій рахунок. У Дніпрі створили перший учбовий центр «АТБ». Потім такі центри підготовки персоналу з'явилися в Києві, Львові й Одесі. Щорічно в них підвищують кваліфікацію й одержують можливість кар'єрного зростання понад 4000 осіб. Такі кузні кадрів є гордістю компанії та забезпечують її якісним кадровим резервом. Цікаво, що більш ніж 85% керівних співробітників торговельної мережі «АТБ» прийшли в компанію на рядові посади. Працюючи та навчаючись, вони стали  висококласними фахівцями та побудували успішну кар'єру.

Компанія «АТБ» за підсумками року утримала свої позиції в рейтингу кращих роботодавців в українській торгівлі. За даними дослідження міжнародного кадрового порталу grc.ua (колишній HeadHunter) саме роботу в «АТБ» здобувачі вакансій, у тому числі й у нашому Херсоні, вважають найбільш привабливою. Причому йдеться як про професіоналів, що мають багатий життєвий досвід, так і про тих, хто шукає своє перше робоче місце.

Крім флагмана – торговельної мережі «АТБ-Маркет» – до складу корпорації «АТБ» входять численні підприємства, які займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування.  Саме завдяки потужному кадровому потенціалу вони багато років є лідерами у своїх сегментах бізнесу. Мільйони українців щодня можуть купувати  гарантовано свіжі продукти та якісні товари першої необхідності, а майже 70 тисяч наших громадян, серед яких і жителі Херсона, забезпечені стабільною роботою, мають конкурентну зарплату та впевнені у завтрашньому дні.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів