«АТБ» у Херсоні: робити покупки завжди зручно та вигідно

Автор: Микола Розуменко 28 Августа 2020 17:00

Станом на даний час уже близько чотирьох мільйонів громадян України, включаючи жителів Херсона й області, стали постійними клієнтами торговельної мережі «АТБ». Цей показник постійно зростає, адже в 24 областях країни працюють 1148 супермаркетів лідера українського ритейлу, причому щорічно компанія відкриває не менш як сотню нових торговельних підприємств у різних куточках країни. Жителі 296 українських населених пунктів віддають перевагу «АТБ». Компанія досягла цього завдяки гарантованій якості продуктів на прилавках магазинів мережі, комфорту, безпеці, різноманітному асортименту, можливості заощаджувати.

«АТБ» системно впроваджує інноваційні технології у сфері ритейлу, архітектури, енергозбереження, будівництва тощо. У приміщеннях магазинів завжди підтримують комфортний мікроклімат. Супермаркети, що працюють у режимі 24/7  обладнані так, щоб  у прикасових зонах не створювалися черги, а переміщення з візком або кошиком торговельним залом було зручним. Навіть у найспекотніший день тут можна відпочити, охолодитися фрешем.  А от прохолодним ранком чи вночі приємно зігрітися та збадьоритися ароматною зерновою кавою – у магазинах встановили сучасні автомати.

Під час однієї зі своїх нещодавніх поїздок регіонами України президент Володимир Зеленський зайшов за стаканчиком кави саме до супермаркету «АТБ».

Це не рекламний трюк – це справді зручно, комфортно та смачно!

Подбали в «АТБ» і про клієнтів, які приїжджають за покупками на власному авто. Біля магазинів обладнали просторі паркування зі зрозумілою схемою руху, встановили камери відеоспостереження. Місце для авто тут знайдеться будь-якого часу доби. 

На стадії реалізації зараз ще один цікавий проєкт – у магазинах цієї  торговельної мережі зараз встановлюють поштомати «Нової пошти», що дозволить об'єднати похід за продуктами з одержанням посилки.

Одним із найбільш важливих питань для клієнта, звісно, є якість продуктів. Мережа «АТБ», що працює на українському ринку ритейлу вже більше чверті століття, дуже уважно стежить за цим. Компанія створила складну багаторівневу систему контролю якості. Тут проводять  ретельні внутрішні перевірки та суворі міжнародні аудити. Супермаркети  «АТБ» уже кілька років проходять сертифікацію на відповідність загальновизнаному стандарту ISO 22000:2005. У його основу покладені принципи  Hazard Analysis and Critical Control Points. Контролють весь шлях продукту: виробництво, зберігання, транспортування.

Крім того, компанія також використовує потенціал найсуворіших ревізорів  – мільйонів своїх клієнтів. У всіх маркетах мережі діє програма «Гарантія свіжості», за умовами якої  тому, хто знайшов в торговому залі продукт із терміном придатності, що закінчився, сплачують його вартість у трикратному розмірі. У результаті на прилавки магазинів «АТБ», у тому числі й у Херсоні, попадають тільки якісні продукти. Асортимент магазинів цієї торговельної мережі – більш ніж 3,5 тисячі найменувань продуктів і товарів першої необхідності.

Клієнти можуть заощаджувати значні суми на покупках. Ціни в торговельній мережі «АТБ» традиційно нижчі за середньоринкові на 10–15%. Компанія працює з виробниками тільки напряму, максимально скоротила витрати на рекламу тощо.  Щотижня в супермаркетах «АТБ» проходять акції, діє  бонусна  програма, завдяки чому ціна може бути знижена на 40% і навіть більше. 

Найбільший ритейлер України допомагає кожному покупцеві придбавати гарантовано якісні продукти та при цьому заощаджувати кошти сімейного бюджету.

Варто також зазначити, що клієнти  цієї торговельної мережі можуть розраховувати і на коштовні призи. Приміром, цього року компанія провела безпрецедентну за масштабом і призовим фондом акцію «В «АТБ» купуй – АВТО наближай!». Усього за 15 днів серед покупців «АТБ» розіграли п'ятнадцять новеньких іномарок. Сміливому проєкту не перешкодили навіть пандемія коронавірусу та національний карантин – довелося тільки трішечки перенести строки нагородження переможців.

 

 

 

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів