Окуповані Олешки та Гола Пристань лишилися без газопостачання 

В тимчасово окупованих Олешках та Голій Пристані призупинено подачу газу. Про це стало відомо від місцевих жителів та російських Telegram-каналів. 

За словами жителів ТОТ, причиною стало пошкодження магістрального газопроводу, який до теракту на Каховській ГЕС, знаходився під землею. Однак, внаслідок затоплення труба високого тиску лишилася без природного захисту. На місці ушкодження спалахнула пожежа. 

Місцеві працівники газової служби місцевим жителям не називають термінів ремонту. За їхніми словами, невідомо, чи взагалі зможуть приступити до ремонтних робіт. 

Варто нагадати, що з літа 2023 року в Олешках відсутні електропостачання та централізоване водопостачання після затоплення внаслідок російського теракту на Каховській ГЕС.

Пов'язані записи

На Херсонщині 8 людей отримали поранення внаслідок обстрілів

27 червня під ворожими обстрілами перебували Зимівник, Білозерка, Тараса Шевченка, Урожайне, Петропавлівка, Берислав, Раківка, Дар’ївка, Новорайськ, Киселівка, Чарівне, Понятівка, Садове, Антонівка, Томина Балка, Комишани, Софіївка, Правдине, Микільське, Дніпровське, Молодіжне, Осокорівка,…

Подробиці
В Олешках окупанти проводять перевірки та розпитують місцевих про підвальні приміщення в будинках

Місцевих жителів в окупованих Олешках зупиняють просто на вулицях, перевіряють документи та телефони, а також розпитують про підвальні приміщення. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”: “В Олешках двоє чоловіків…

Подробиці