Окупанти вчиняють диверсії на власних позиціях на лівобережній Херсонщині

У рядах російських окупаційних військ, що перебувають на лівому березі Дніпра, усе більше хаосу – почастішали диверсії проти їхнього ж командування.

Нагадаємо, що на лівобережній окупованій частині Херсонщини діє вороже угруповання «Дніпро» – найбільша за кількістю група військ окупаційних сил – понад 125 тисяч осіб. Але водночас це угруповання перебуває в найскладнішому становищі з усіх інших.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворожий плацдарм на Херсонщині – це порохова бочка: точка зору

Внутрішні чвари та деградація в бригадах окупантів приводять до зростання кількості диверсій. Зокрема, як повідомляє рух опору «Атеш», в одній із бригад на лівобережжі Херсонщини окупанти підпалюють власні позиції, саботуючи виконання бойових завдань.

«Агенти руху «Атеш» з-поміж військовослужбовців 205-ї бригади поділилися інформацією про намір особового складу 1-го батальйону влаштувати навмисні підпали на власних позиціях. Причина – спроба достукатися до командування через саботаж наказів», – ідеться в повідомленні партизанського руху.

Агенти руху опору додають, що такі випадки не є поодинокими – це вказує на поширення хаосу, втому та деградацію дисципліни в підрозділах окупаційних військ.

Зазначається, що все більше окупантів висловлюють невдоволення методами роботи комбрига Едуарда Шандури, який, не шкодуючи, кидає особовий склад у м’ясні штурми, думаючи лише про перспективи кар’єрного зростання.

«Наші агенти також встановили, що нинішня ситуація в 205-й бригаді – далеко не нова. Історія з комбригом Скіфом, який бив підлеглих, а згодом отримав підвищення в Генеральному штабі, досі свіжа в пам’яті. Виснаження, апатія та відсутність реакції на системні проблеми лише поглиблюють кризу», – додають в «Атеш».

Кілька днів тому агенти руху опору повідомляли про інший випадок диверсій в рядах окупантів на ТОТ Херсонщини. Зокрема, у Скадовському районі колишній вагнерівець вчинив розправу над російськими військовими.

«У річницю походу Пригожина на Москву агент «Атеш» – колишній боєць ПВК «Вагнер» – здійснив диверсію в селищі Мирне Херсонської області. Під час операції було підпалено армійський автомобіль, призначений для перекидання на фронт»,ідеться в повідомленні.

За інформацією партизанів, під час атаки також було ліквідовано групу російських окупантів, які охороняли точку збору. Ворог втратив техніку та людей просто в тилу, де почувався в безпеці.

Ілюстративне фото з окупаційних джерел

Пов'язані записи

Помер херсонець Валентин Єрмоленко, який під час окупації очолив партизанську групу на Острові

У засвіти пішов Валентин Єрмоленко – херсонський рибалка, житель Острова, який на початку окупації  очолив невелику партизанську групу у своєму мікрорайоні. Про це пише «ТСН». У 2022 році під час окупації Валентин…

Подробиці
«Запасаємося продуктами, деякі товари вже не завозять»: жителі ТОТ Херсонщини – про гуманітарну ситуацію

Яка ситуація в окупованих містах і селах лівобережної Херсонщини у зв’язку з останніми подіями? «Гривна» дізнавалася із власних джерел на ТОТ, чи впливає на життя місцевого населення поступова ізоляція Криму…

Подробиці