День 1206. 12 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Відпустка закінчилася. Перший раз виїхала з міста так надовго. 10 днів моря, сонця, спілкування з друзями, нарешті просто виспалися, не чули звуків дронів, свисту мін, пострілів з танку…. Але думками увесь час були в Херсоні, після кожного обстрілу дзвінки в рідне місто….. Херсон, живе!!!

***

Нічого святого. Ми знали про це, але в голові досі не вкладається, хіба так можуть вчиняти люди. Лікарі борються за життя 11-річного хлопця, якого росіяни вчора атакували з дрона в Білозерці на Херсонщині. Йому роблять операцію. Стан дитини тяжкий, повідомив керівник ОВА Прокудін.

***

Хочеться запитати, де антидронові сітки, які б ускладнили ворогу влучання по критичній інфраструктурі? Місто без світла і ніхто не знає, коли його зроблять. Нічого не робиться для захисту людей і обʼєктів.

***

В Херсоні тепер світло за графіком. Ніхто не каже, скільки часу знадобиться на ремонт.

***

У найтемніші часи яскраво видно, хто є справжніми героями. Висловлюю щиру вдячність енергетикам, рятувальникам, комунальним службам, військовим, місцевій владі та всім, хто долучився до ліквідації наслідків вчорашнього ворожого обстрілу в Херсоні.

Завдяки вам у домівки повертається світло, з кранів знову тече вода, а в серцях людей з’являється надія.

Ваш професіоналізм, мужність і самовідданість — це те, що тримає країну.

Херсон тримається завдяки вам. Дякуємо кожному, хто не здається!

***

Без коментарів…

Від імені американського народу я хочу привітати російський народ з Днем росії. Сполучені Штати залишаються відданими підтримці російського народу, який продовжує будувати своє прагнення до кращого майбутнього, — держсекретар США Марко Рубіо.

***

Таке не покажуть в телемарафоні про Херсон.

Тіла вбитих дронами лежать по декілька днів, – говорить волонтер Андрій, який показав, як проходить евакуація вбитих російськими дронами людей в Херсоні. Це жахливі кадри.

Пов'язані записи

День 1582. 24 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Дуже хочу додому. Він на лівому березі, в окупації. А ще більше хочеться плюнути в лице сусіду, який один із перших підтримував окупанта, і казав, що Росія йому дала більше,…

Подробиці
День 1581. 23 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

І знову про міні-городики… Тепер у нас квітнуть кабаки і підростають соняшки. А ще у нас гарні квітучі кактуси, чудова лаванда. І будяки елітні… дуже гарні) Ростом з мене. ***…

Подробиці