В центре Херсона обновили стенд, посвященный освобождению города

10 марта стелу «Слава освободителям Херсона» обновили к очередной годовщине освобождения города.

Об этом пишет «Мост» и иллюстрирует фото, как она теперь выглядит.

На обновленном стенде тот же сюжет, что был и раньше, но пропала «георгиевская лента», говорится в сообщении.

Напомним, ранее мы писали, что со стенда сняли все тематические материалы и орден Отечественной войны.

  • Пов'язані записи

    Обстріли Херсонщини: минулої доби ворог атакував 38 міст і сіл

    Протягом минулої доби російські окупанти здійснили обстріли 38 населених пунктів правобережної Херсонщини. Є загиблий та поранені цивільні. Зокрема, 23 червня під ворожими обстрілами перебували Берислав, Раківка, Білозерка, Томарине, Новорайськ, Чорнобаївка,…

    Подробиці
    На Херсонщині можуть розширити зону обов’язкової евакуації

    У Херсонській області можуть розширити перелік населених пунктів, з яких здійснюватиметься обов’язкова евакуація населення. Це питання обговорили під час чергового засідання обласної комісії з питань евакуації, написали у ХОВА. Йшлося…

    Подробиці