Росіяни вбили жителя Станіслава – терор з неба не припиняється

У селі Станіслав Херсонського району російські окупанти поцілили з безпілотника по місцевому жителю.

Внаслідок скидання вибухівки 55-річний чоловік отримав смертельні поранення – він загинув на місці.

Протягом цієї доби, на жаль, це вже третя смерть цивільних жителів області від ворожих обстрілів. Нагадаємо, у ніч на 4 жовтня у Білозерці від артилерійського удару загинув чоловік. А вдень окупанти з дрона вбили літню жительку Херсона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Станіславській громаді окупанти розкидають листівки з погрозами населенню, міни та «їжаки» (фото)

За інформацією пресслужби ХОВА
Ілюстративне фото із соцмереж

 

Пов'язані записи

Як працюватиме мобільна аптека на Херсонщині з 29 червня по 3 липня

Наступного тижня мобільна аптека відвідає 23 населені пункти Херсонщини. Графік візитів в громади публікує Херсонська ОВА. 29 червня 30 червня 1 липня 2 липня 3 липня УВАГА! Маршрут може змінюватись…

Подробиці
4 жителів Херсонщини відзначено державними нагородами з нагоди Дня Конституції України

З нагоди Дня Конституції України Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами жителів Херсонщини. Про це у телеграм повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін. Державними нагородами відзначено 4 жителів Херсонщини. ЧИТАЙТЕ…

Подробиці