В ОК “Південь” повідомили про знищення роти окупантів та 36 одиниць техніки на лівобережжі Херсонської області

Сили оборони півдня повідомили про ситуацію на лівобережжі Херсонської області. Зокрема, щодо плацдарму ЗСУ в селі Кринки, про який міністр оборони рф Сергій Шойгу вчора відрапортував російському диктатору путіну. 

Нагадаємо, що вчора Шойгу заявив російському диктатору володимир путіну про ліквідацію плацдарму українських військових в Кринках. Також в мережі з’явилося відео від російських десантників, зняте нібито в селі, із заявою про взяття населеного пункту під повний контроль армії рф. Цю інформацію офіційно спростували Сили оборони півдня

Сьогодні в мережі було оприлюднено кадри того, як двоє російських окупантів знімають постановочне відео, в якому рапортують про “взяття” села. Одразу після запису двоє ворожих військових чимдуж втікали із “звільненого” ними ж населеного пункту.

“Бравурний, але брехливий рапорт шойгу, де він розповідав про «зачищені» Кринки насправді був спробою виправдати, що сил та можливостей у окупантів на лівому березі нашкреблось на 1 спробу штурму. Знов із значними втратами відступили. Позиції наші підрозділи продовжують утримувати, до відбиття атак готові”, – заявили в ОК “Південь”. 

Також зазначається, що ворог намагається максимально зібрати інформацію, через що було посилено аеророзвідку. Окупанти артилерійськими обстрілами, застосовують велику кількість ударних дронів різних типів, активізували артилерію.

Відомо також про підтверджені втрати ворога на лівобережжі за минулу добу. ЗСУ ліквідували 98 російських військових. Було знищено танк, 15 гармат, 4 станкових гранатомети “Полум’я”, 16 одиниць бронетехніки, 3 комплекти антен та станцію радіоелектронної боротьби. 

Крім того, українські військові знищили пункт управління безпілотниками та три пункти боєпостачання. 

Як раніше повідомляла “Гривна”, росіяни на лівобережжі Херсонської області використовують термінали Starlink для управління дронами. 

Пов'язані записи

«Це схоже на агонію окупантів»: Шанько – про посилення ударів по Херсону

У Херсоні окупанти ще активніше почали використовувати безпілотники різних типів, дедалі частіше завдають ударів по транспорту. Про це розповів начальник Херсонської міської військової адміністрації Ярослав Шанько у ефірі телеканалу «Ми…

Подробиці
Ще одна справа про шпигунство: жителя ТОТ Херсонщини засудили 12 років ув’язнення в російській колонії

Окупанти продовжують відкривати кримінальні справи проти жителів ТОТ Херсонщини. До того ж працює це по одному і тому ж шаблону, і спрямовано на залякування та придушення спротиву серед місцевого населення.…

Подробиці