Пожежа в тимчасово окупованих Олешках: відомо про одного загиблого

Вчора вночі в тимчасово окупованих Олешках сталася пожежа. Про це повідомляють місцеві жителі в соцмережах. 

За наявною інформацією, пожежа сталася в квартирі на 8 поверсі в одній з багатоповерхівок по вулиці Миру (район Житлоселище). Вогонь знищив дві квартири на верхніх поверхах будинку. Відомо про одного загиблого. Саме в його квартирі сталося займання. 

Попередня причина пожежі – необережність. Ймовірно, чоловік користувався свічками для освітлення квартири. Варто нагадати, що в місті вже близько півроку немає електроенергії. 

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: Незламні Олешки: як живе місцеве населення серед російських окупантів

Місцеві пишуть, що намагалися викликати пожежних на місце займання, але безрезультатно. 

Хоч пожежна частина знаходиться в менш ніж кілометрі від багатоповерхівки, де сталася пожежа, ніхто з окупаційних рятувальників не прибув на місце події. Саму ж частину захопили російські військові, які використовують будівлю у власних цілях, розміщуючи на даху комплекси відеоспостереження, антени та інше обладнання. Гасили вогонь жителі будинку власними силами.

Пов'язані записи

На Херсонщині можуть розширити зону обов’язкової евакуації

У Херсонській області можуть розширити перелік населених пунктів, з яких здійснюватиметься обов’язкова евакуація населення. Це питання обговорили під час чергового засідання обласної комісії з питань евакуації, написали у ХОВА. Йшлося…

Подробиці
Окупанти звозять інфіковані туші тварин на скотомогильники на ТОТ Херсонщини – ГУР

ГУР МО України повідомляє про біологічний тероризм на ТОТ Херсонщини – російські терористи навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки, звозячи інфіковані туші на скотомогильники. Йдеться про звезення туш…

Подробиці