На лівобережжі Херсонщини ворог втратив 45 одиниць техніки за минулу добу

Врожайною для ЗСУ виявилась минула доба. Як повідомляє ОК “ПІвдень”, за минулу добу ворог втратив 45 одиниць різної техніки на лівобережжі Херсонської області. 

За підтвердженими даними, минулої доби українські захисники ліквідували 45 окупантів. Росіяни втратили 13 гармат, 4 танки, 18 одиниць автомобільної техніки, човен, камеру відеоспостереження, 4 антенні системи радіоелектронної боротьби та зв’язку, чотири безпілотники, з них – 2 ударні “Ланцети” та 1 FPV  а також розвідувальний “Мерлін”. 

Також ворог лишився мобільної радіолокаційної станції “Каста-2Е”, складу паливо-мастильних матеріалів та спостережного пункту. 

Нагадаємо, що раніше з’явилася інформація про те, що російське угруповання “Дніпро” поповнило свої лави за рахунок батальйону іноземних найманців з африканських та азіатських країн.

Пов'язані записи

У Херсоні після атаки дрона загорілися квартири багатоповерхівки

У Херсоні російський дрон влучив у багатоповерховий житловий будинок. Внаслідок атаки виникла пожежа в кількох квартирах, а рятувальникам довелося евакуювати мешканця із задимленого помешкання. Про це повідомили в ГУ ДСНС…

Подробиці
Штраф до 51 тисячі гривень: на Херсонщині ловили п’яних водіїв

За минулі вихідні правоохоронці виявили 4 водіїв, які керували транспортом у стані сп’яніння.Про це повідомили в Патрульній поліції Херсонської області. Наразі порушникам виписали адміністративні матеріали. Також їм загрожують штрафи та…

Подробиці