Через шахраїв жителі Херсонської області втратили більше 53 тисяч гривень

Жителі Херсонщини знову попадаються на гачок аферистів. Як повідомили в обласному управлінні поліції, правоохоронці зафіксували втрату понад 53 тисяч гривень жителів області через шахрайські схеми. 

Шахраї привласнили кошти 44-річної херсонки за схемою «родич просить у борг». Жінка отримала повідомлення з акаунта нібито сестри, яка просила терміново позичити гроші. Не перевіривши інформацію, заявниця перерахував 15678 гривень. Згодом дізналася, що соцмережі родички взламали й аферисти від її імені розсилали всім друзям та знайомим повідомлення з проханням позичити грошей.

Також до поліції звернулась 70-річна херсонка. Жінка розповіла, що їй зателефонував нібито працівник служби безпеки банку та розповів, що невідомі намагаються зняти кошти з її рахунку. Щоб запобігти цьому, необхідно надати дані картки для блокування. Після виконання всіх умов із карткового рахунку жінки шахраї зняли 14420 гривень.

За такою ж схемою втратив свої заощадження 55-річний житель Білозерки. З його банківської картки невідомі зняли 23700 гривень.

За усіма фактами поліція відкрила провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Пов'язані записи

Окупанти звозять інфіковані туші тварин на скотомогильники на ТОТ Херсонщини – ГУР

ГУР МО України повідомляє про біологічний тероризм на ТОТ Херсонщини – російські терористи навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки, звозячи інфіковані туші на скотомогильники. Йдеться про звезення туш…

Подробиці
В Одесі під час відпочинку на пляжі загинула дівчина

Вдень 23 червня ворог атакував Одещину ударними безпілотниками. Внаслідок російської атаки на узбережжі міста Одеса загинула 26-річна жінка, 39-річний чоловік отримав поранення. Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.…

Подробиці