На Миколаївщині вирує негода – падають дерева, утворюється ожеледиця

Як і прогнозувалось на території Миколаївщини спостерігається погіршення погодних умов. Очікується ще більш значне посилення вітру, зниження температурних показників, подекуди на дорогах вже утворилась ожеледиця. Із-за негоди вже фіксуються повалені дерева та ДТП.

Про це повідомляє ГУ ДСНС Миколаївщини.

«У Вознесенському та Первомайському районах через поривчастий вітер на проїжджі частини попадали дерева. У м. Новий Буг Баштанського району через слизьку дорогу автомобіль злетів у кювет», – йдеться у повідомленні рятувальників.

Зазначається, що для надання допомоги у ліквідації наслідків негоди, а саме у розпилюванні та прибиранні дерев із доріг та відбуксирування автомобіля, протягом доби 7 та в ніч на 8 січня залучались підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

За прогнозами синоптиків 7 січня погіршення погодних умов посилюватиметься: температурні позначки продовжуватимуть знижуватись, очікуються опади у вигляді снігу. Тож рятувальники просять, по можливості, не планувати дальніх подорожей та слідкувати за повідомленнями органів влади та екстрених служб.

Читайте також: Із-за негоди, що насувається, будьте готові до перекриття автошляхів на Миколаївщині та Одещині 

Пов'язані записи

Окупанти звозять інфіковані туші тварин на скотомогильники на ТОТ Херсонщини – ГУР

ГУР МО України повідомляє про біологічний тероризм на ТОТ Херсонщини – російські терористи навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки, звозячи інфіковані туші на скотомогильники. Йдеться про звезення туш…

Подробиці
В Одесі під час відпочинку на пляжі загинула дівчина

Вдень 23 червня ворог атакував Одещину ударними безпілотниками. Внаслідок російської атаки на узбережжі міста Одеса загинула 26-річна жінка, 39-річний чоловік отримав поранення. Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.…

Подробиці