На лівобережжі Херсонщини окупанти відправляють на штурм офіцерські групи

Ворог не полишає спроб вибити ЗСУ на лівобережжі Херсонської області. Як заявила в ефірі телеканалу FREEДОМ речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк, у штурми окупанти відправляють офіцерські групи штурму. 

За її словами, підрозділи “Шторм-Z” не виправдали очікувань командування ворога. 

“Ворог зазнає серйозних втрат, повертається на свої вихідні позиції, доповідає своєму командуванню, що більше не піде, і їх переформатують в інші підрозділи. Ми вже не один раз зазначали, що саме на нашій ділянці формуються офіцерські групи штурму, де використовуються елітні війська — це підрозділи національних військ десантного напрямку, морської піхоти, які зараз ворог підтягує для того, щоб мотивувати свій особовий склад. Тому що ті представники підрозділів типу “Шторм-Z”, які й були основною опорою “місцевих штурмів”, не виправдали себе”, — розповіла Гуменюк.

Речниця Сил оборони півдня додала, що росіяни збільшили застосування у штурмах бронетехніку, яку до цього берегли через втрати. 

“За останні кілька діб підтягнули бронетехніку. До цього вони побоювалися її використовувати, тому що були занадто великі втрати. На певному рубежі підходу до наших плацдармів у ворога вже сформувалася лінія неповернення з бронетехніки, яку спалили наші аеророзвідники разом з артилеристами в контрбатарейній боротьбі. І ця лінія жахливим чином зупиняла штурмові групи”, — зазначила Гуменюк.

Як повідомили в ОК “Південь”, за минулу добу російські окупанти провели 18 невдалих штурмів, в результаті які понесли втрат на повернулися на вихідні позиції. Також рашисти продовжують активно вести аеророзвідку та здіснювати артилерійський тиск, завдаючи ударів по прифронтових населених пунктах. За словами Наталії Гуменюк, таким чином ворог намагається компенсувати нестачу артилерії. 

“Ворог намагається компенсувати нестачу авіації артилерією та посилює обстріли обласного центру — Херсона. Це житлові квартали, соціальна інфраструктура, місця видачі гуманітарної допомоги. Саме туди намагаються бити максимально прицільно”, — констатувала начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України.

Як раніше повідомляла “Гривна”, OSINT-аналітики підрахували втрати техніки росіян та ЗСУ в боях за населений пункт Кринки, де українські військові продовжують утримувати плацдарм. 

 

Пов'язані записи

На лівобережжі Херсонщини окупанти створили 15 кадетських класів слідчого комітету РФ

На тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини російська влада продовжує розширювати мережу кадетських класів, які функціонують на базі захоплених шкіл. Йдеться про класи різного спрямування, створені під патронатом силових структур РФ –…

Подробиці
«Це схоже на агонію окупантів»: Шанько – про посилення ударів по Херсону

У Херсоні окупанти ще активніше почали використовувати безпілотники різних типів, дедалі частіше завдають ударів по транспорту. Про це розповів начальник Херсонської міської військової адміністрації Ярослав Шанько у ефірі телеканалу «Ми…

Подробиці