Встановлені особи нелюдів, які катували та знущалися з українців на Миколаївщині під час окупації

На Миколаївщині судитимуть двох військовослужбовців армії рф, які катували місцевих жителів під час тимчасової окупації. 

Як повідомляє Миколаївська облпрокуратура, затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох військовослужбовців 1-ї мотострілкової роти, 1-го мотострілкового батальйону 126 окремої гвардійської Горлівської Червонопрапорної, ордена Суворова бригади берегової оборони зс рф у жорстокому поводженні з цивільним населенням та іншому порушенні законів та звичаїв війни, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Прокурори зазначають, що слідством встановлені факти, що під час тимчасової окупації населених пунктів Шевченківської тергромади Миколаївського району Миколаїщини російські військовослужбовці знущалися та катували місцевих мешканців.

Повідомляється, що окупанти викрадали патріотично налаштованих чоловіків, вивозили їх за межі населеного пункту, де на відкритій місцевості били людей та інсценували розстріл. Вони намагалися отримати від потерпілих інформацію щодо їхньої причетності до підтримки ЗСУ та дій, якими мешканці селища намагалися послабити окупаційні дії рф.

Встановлено 7 цивільних осіб, які постраждали  від жорстокого поводження та знущання окупантів.

За скоєне окупантам загрожує від 8 до 12 років позбавлення волі.

Раніше повідомила «Гривна», контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного агента головного управління генштабу збройних сил росії (відомого як гру), який розвідував позиції та маршрути руху Сил оборони на Миколаївщині.

Пов'язані записи

Окупанти звозять інфіковані туші тварин на скотомогильники на ТОТ Херсонщини – ГУР

ГУР МО України повідомляє про біологічний тероризм на ТОТ Херсонщини – російські терористи навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки, звозячи інфіковані туші на скотомогильники. Йдеться про звезення туш…

Подробиці
В Одесі під час відпочинку на пляжі загинула дівчина

Вдень 23 червня ворог атакував Одещину ударними безпілотниками. Внаслідок російської атаки на узбережжі міста Одеса загинула 26-річна жінка, 39-річний чоловік отримав поранення. Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.…

Подробиці

Ще новини

Понад 14 млн грн на ліквідацію наслідків обстрілів: у Херсоні уточнили програму аварійних робіт
Окупанти звозять інфіковані туші тварин на скотомогильники на ТОТ Херсонщини – ГУР
В Одесі під час відпочинку на пляжі загинула дівчина
Ситуація в Криму: продаж пального повністю зупинено, заходи скасовують, потяги скорочують
У ССО України повідомили про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал в окупованому Криму (відео)
Повідомлено про підозру власнику кримського зоопарку – викрадачу тварин із заповідника «Асканія-Нова»