Сили оборони півдня заявили про роботи з розширення плацдарму на лівобережжі Херсонщини

Сили оборони півдня повідомили, що триває робота з розширення плацдарму на лівобережжі Херсонської області. В ОК “Південь” зазначили, що ЗСУ надалі утримують зайняті позиції, завдаючи російським окупантам значних втрат у живій силі та техніці. 

Водночас ворог продовжує вести аеророзвідку та намагається тиснути артилерійськими обстрілами. Не припиняються й штурми окупантів. Протягом минулої доби рашисти здійснили 9 безуспішних штурмових дій. 

В ОК “Південь” повідомили, що за минулу добу ЗСУ ліквідували на лівобережжі 16 російських окупантів. Також було знищено 2 зенітно-ракетні комплекси “Бук-М3”, радіолокаційну станцію “Яструб-АМ”, гармату, два міномети, 4 одиниці автомобільної техніки, розвідувальний БпЛА “Зала” та 5 ударних безпілотників “Ланцет”. Сили оборони півдня додали, що було знищено польовий пункт боєпостачання. 

Як заявили в ефірі “24 каналу” речния ОК “Південь” Наталія Гуменюк, ворог зосередив на лівобережжі Херсонщини десятки тисяч особового складу та кілька сотень одиниць бойової техніки. Попри знищення суттєвої кількості гармат в перші дні нового року, окупанти посилюють артилерійські обстріли. 

Ми знищуємо пункти боєпостачання, але забезпечення в них ще є, тому вони продовжують обстріли. Це свідчить про те, що концентрація сил потужна”, – розповіла Гуменюк.

Вона зазначила, що присутність ЗСУ на лівому березі Дніпра є суттєвим сигналом для росії, адже означає незворотність руху українських військових вперед. 

Нагадаємо, що раніше стало відомо про те, що ЗСУ безпілотниками знищили 20 гармат в районі Олешківських пісків.

 

  • Пов'язані записи

    На лівобережжі Херсонщини окупанти створили 15 кадетських класів слідчого комітету РФ

    На тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини російська влада продовжує розширювати мережу кадетських класів, які функціонують на базі захоплених шкіл. Йдеться про класи різного спрямування, створені під патронатом силових структур РФ –…

    Подробиці
    «Це схоже на агонію окупантів»: Шанько – про посилення ударів по Херсону

    У Херсоні окупанти ще активніше почали використовувати безпілотники різних типів, дедалі частіше завдають ударів по транспорту. Про це розповів начальник Херсонської міської військової адміністрації Ярослав Шанько у ефірі телеканалу «Ми…

    Подробиці