Увечері, 2 січня, на вулиці Нікольська у Миколаєві сталася ДТП – перевернулася фура, яка везла олію. Внаслідок пригоди слизька рідина розлилася на дорозі.
Про подію повідомив начальник Миколаївської МВА Олександр Сенкевич.
«На Нікольській, де сталась аварія, працюють комунальники. Бригада “ЕЛУ автодоріг” зараз посипає піском ділянку дороги, де розлилась олія.
Фахівці 10 взводу аварійно-рятувального загону ДСНС обробляють ділянки дороги, де найбільше накопичення олії, біосорбентом», – зазначив Сенкевич.
Він також додав, що дорожники обстежують зливові колодязі, загороджують їх піском, щоб олія не потрапила до зливової каналізації, а в результаті – і до річки.
Навантажувач КП “Миколаївелектротранс” допоміг підняти фуру, щоб можна було її прибрати з дороги.
Як раніше повідомляла «Гривна», з 1 січня 2023 року запрацюють нові камери автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху. Найбільше таких комплексів встановлено в Миколаївській області та обласному центрі.
Головна світлина: скріншот із відео Олександра Сенкевича.









