Сальдо відмінив комендантську годину на ТОТ Херсонщини на новорічні свята

Гауляйтер ТОТ Херсонщини володимир сальдо відмінив дію указу щодо комендантської години на новорічні свята. 

Як повідомляють рашистські пабліки, посилаючись на “указ губернатора”, комендантську годину відмінили в ніч з 31 грудня на 1 січня. Також обмеження не діятимуть в ніч з 6 на 7 січня. 

Цікаво, що минулого року рашисти забороняли в новорічну ніч виходити зі своїх будинків. Зокрема, обмеження діяли в Генічеському районі. Вочевидь, окупанти вирішили зробити цьогоріч “подарунок” для цивільного населення, яке масово скорочують з поки існуючих робочих місць, обмежують в медичних послугах, відчувають дефіцит товарів першої необхідності та інші “блага руского міра” на ТОТ Херсонщини. 

Відчули на собі “турботу” навіть колаборанти, які працювали в окупаційних адміністраціях. Як раніше повідомляла “Гривна”, під ліквідацію потрапили сільські окупаційні адміністрації в Скадовському районі.

Нагадаємо, що на Миколаївщині не будуть скасовувати комендантську годину на новорічні свята, про що заявив очільник ОВА Віталій Кім. 

 

Пов'язані записи

Ексректора Херсонської морської академії підозрюють у розтраті майже пів мільйона бюджетних гривень

Колишнього ректора Херсонської державної морської академії підозрюють у привласнені та розтраті майже пів мільйона бюджетних коштів. Про це повідомляє Поліція Херсонщини. За даними слідства, 59-річний ексректор після окупації Херсона домовився…

Подробиці
Смертельний конфлікт на ґрунті ревнощів: херсонця судитимуть за вбивство сусіда

На лаві підсудних опинився 40-річний житель Херсона, який завдав щонайменше три ножові поранення сусіду, які виявились смертельними.Чоловікові оголосили про підозру в умисному вбивстві. Про це повідомляє Херсонська облпрокуратура. За даними…

Подробиці