День 672. 27 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

В Херсоні та околицях жах!

Немає спокою ні вдень, ні вночі. Обстріли, вильоти, прильоти…

А дехто втомився… Серйозно?

***

На момент обстрілу залізничного вокзалу Херсона там знаходилося 140 людей. Пʼятеро поранено, двоє поліцейських загинуло. 

По вокзалу прилетила балістика, декілька артснарядів і ракети від граду.

***

Щойно прислав Сашко з Херсону. фото їх ялинки. Так втішно стало попри сьогоднішні сумні новини за залізничний вокзал і загибель поліціянта. Кожна така новина, як ніж в серце. 

Сашко знає, що я дуже вболіваю і слідкую за новинами, тому завжди знаходить чим мене хоч трохи розрадити.  

Сашко всю окупацію і після зі всією сім’єю не виїжджали. Тримаються. Дочка Оленка навіть кавяреньку відкрила. 

А за окупацію Іра і Оленка втратили роботи. Звільнилася щоб не співпрацювати з окупантами, а Сашко пенсіонер. Паспорти , звичайно ж у окупантів не брали. Виживали , як могли, міняючи Сашкову українську пенсію полковника  на дерев’яні. Всі з моїх виживали тяжко, бо ніхто на поклони до окупантів не пішов. 

Я вже думала над цією закономірністю. Всі з моїх друзів і близьких знайомих, хто лишився в Херсоні і не виїхали з міста, переживши і переживаючи з ним найтяжкіші часи, всі вони стали іншими. В них очі святих. Такі чисті по-дитячому. Вони світлі і добрі. Біля них так по- особливому затишно. Здається, ніби їхнє життя, їхнє дихання перетворилося на мовчазну молитву. Вони не дригонять від страху. Спокійні. Кажуть – на все Воля Божа. І видно, що це не просто слова.

Я дуже дякую всім херсонцям, завдяки яким живе душа нашого міста, його незламна молитовна душа. 

Храни і врятуй, Боже, нашіх людей від ворожих снарядів і куль.

***

Мені сьогодні приснився дивний сон.А може він на щось натякає…

Я в Сімферополі,а там всі люди розмовляють українською.І це було так реально все навкруги.Я ходила  знайомими вулицями,ніби знову були студентські роки.А може…

***

Напрацьовувати близько 6 місяців законопроект про де/мобілізацію і внести його на Різдво на реєстрацію – це зовсім не комуністичний спосіб, це попахує більшовизмом з найкращими підходами совка.

Саме з вміння  комунікувати сенсативні теми

державного масштабу починається повага до суспільства, яке на нервах, –  не з-під поли тихенько на Святвечір, а по людськи.

Хочу нагадати – вніс такий законопроект Кабмін.

***

Як тільки я починаю потроху ламатися та зневірюватися, знаходяться люди, які повертають віру в… людей.

У прифронтовому місті, яке постійно ламають, знеструмлюють, топлять та жгуть, є ті, хто лагодить та живить. Вдячна неймовірно! 

***

Сволота забрала в нас наш вокзал.

Але іще боляче, що забрала життя молодого поліціянта, який рятував людей. Що осиротіли діточки. 

Сердце крається від ситуації, на швидкість  розв’язання якої надії немає. 

Немає сенсу в перемовинах і угодах. Вони їх не дотримаються, бо ніколи цього не робили.  Вони просто скористаються ними в свою пользу і ми втратимо ще більше, а війна перетвориться в вічну.

***

А мені соромно за наших херсонців-чоловіків, які втекли за кордон і звідти питають: коли ви звільните мою Голу Пристань, ви ще в минулому році обіцяли…гидко…

Потрібні механізми, які будуть повертати чоловіків призовного віку в Україну! Війна для всіх!! Чому люди з інших регіонів повинні звільняти окуповану Херсонщину, а наші в Польщі і Буковелі відсиджуватися?

 

Пов'язані записи

Понад 14 млн грн на ліквідацію наслідків обстрілів: у Херсоні уточнили програму аварійних робіт

У Херсонській громаді працюють 11 аварійних бригад комунального підприємства «Парки Херсона», які закривають вибиті вікна, ремонтують покрівлі та усувають пошкодження після російських атак.   Начальник ХМВА Ярослав Шанько затвердив зміни…

Подробиці
Окупанти звозять інфіковані туші тварин на скотомогильники на ТОТ Херсонщини – ГУР

ГУР МО України повідомляє про біологічний тероризм на ТОТ Херсонщини – російські терористи навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки, звозячи інфіковані туші на скотомогильники. Йдеться про звезення туш…

Подробиці