Кім та Сєнкевич знялися в кліпі на пісню українського виконавця, присвячену Миколаєву (відео)

У мережі з’явилося відео до нової пісні українського виконавця Tony Tonite «На землі та на небесах». Кліп було знято в Миколаєві та поблизу міста, а його героями стали військовослужбовці, правоохоронці, а ще – мер та губернатор.

Пісня присвячена Миколаєву та всім захисникам, які на різних напрямках фронту захищають нашу землю, повідомила пресслужба Миколаївської міськради. У ній стверджується, що після важких часів ми нарешті відсвяткуємо перемогу над ворогом.

«Ролик знімали в кількох локаціях: на фоні Миколаївської міськради посеред Соборної площі, а також на військовому полігоні», – ідеться в повідомленні.

Героями відео стали військовослужбовці та співробітники патрульної поліції Миколаївщини. Крім того, у кліпі з’явилися міський голова Олександр Сєнкевич та голова ОВА Віталій Кім.

Як повідомляла «Гривна», днями очільник Миколаївської області повідомив про посилення мобілізаційних заходів у регіоні. «Будемо ловити ухилянтів», – сказав Кім.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єдиний з України: мер Миколаєва став членом Ради правління Глобальної угоди мерів

Пов'язані записи

Свідок цілої епохи: жителю Херсонської громади виповнилося 103 роки

24 червня свій 103-й день народження відзначив житель Херсонської громади Євген Борисович Гуляєв. Від імені Херсонської громади довгожителя привітала заступниця міського голови Наталія Чорненька. Вона побажала Євгену Борисовичу здоров’я, душевного…

Подробиці
Укриття у навчальних закладах Херсона: підозру отримав ще один директор будівельної фірми

Розкрито схему привласнення бюджетних коштів, яку розробив директор приватної будівельної фірми, що будувала укриття у навчальних закладах Херсона. Збитки становлять понад 3 млн гривень. Керівник фірми навмисно вказав у звітній…

Подробиці