Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім вважає, що частину грошей з місцевих бюджетів необхідно витрачати на комфортне забезпечення життя цивільних. Так він прокоментував акцію «Гроші на ЗСУ», яка періодично проходить у різних містах України, зокрема й у Миколаєві.
Очільник Миколаївщини звертає увагу на неоднозначність ситуації.
«Справа в тому, що треба віддавати гроші на ЗСУ, треба, щоб люди та журналісти контролювали владу, щоб не забували. Але при цьому певну необхідну кількість речей потрібно виконувати, щоб область не перетворилася на звалище. Бо тоді люди будуть говорити: «А ви навіщо тут потрібні, якщо в області смітник. Ідіть на війну, ви тут нічим не керуєте». Ситуація неоднозначна. Справді, не потрібно витрачати на речі формальні, неекстрені, неінфраструктурні, а треба витрачати на Збройні сили України», – прокоментував Віталій Кім у випуску «Фабрики новин».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бруківка чи захисники: Одеса чимало коштів витрачає на ЗСУ, Харків – на благоустрій, а Херсон бореться за існування
Голова ОВА додає, що сьогодні справді не всі чиновники працюють за принципом «не витрачати зайвого».
«Ми ж хочемо жити в теплі, щоб працювала доставка, щоб було якісне харчування. І ми водночас хочемо, щоб держава переходила на військові рейки та ніде нічого не витрачала. Це взаємовиключні речі. Ми хочемо змін, а хто хоче змінюватися? Ніхто. Ті, хто виходить на ці пікети, – це поодинокі люди, яким справді болить, у яких рідні на фронті, у яких урвався терпець, когось втратили. Я їх добре розумію. Вони просто не знають, як іншим способом достукатися до влади, щоб змінити це. Але питання не в тих 40 людях, що вийшли, а в мільйонах людей, які знаходяться в області та живуть далі. Це велика проблема», – підкреслив Кім.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тендерні закупівлі під час війни: замість дерев та кущів у Миколаєві придбають авто для військових









