День 658. 13 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Все думав, писати про це чи ні. Напишу. Я не розумію людей, які після кожного чергового обстрілу пишуть у Фейсбук щось по типу – «Херсон, ви як?». Просто не можу зрозуміти що ці люди, в тому числі деякі мої френди, хочуть почути в коментарях у відповідь?

Так, Херсон – під постійними обстрілами і всі цивільні люди для ворога – потенційні цілі. Але якщо, не дай Бог, вашій знайомій людині прилетіло, ви ж не думаєте, що вона відразу побіжить вам про це писати в коментарях? А якщо, на щастя, цього разу не ти – то що писати? Злякався, не спав, побіг в укриття…Можливо, я чогось не розумію, і в цих «перекличках» дійсно є якийсь глибший сенс, ніж назбирати коментарів і лайків. 

***

Я нарешті в ній побувала! Це юрта незламності! В Києві. Вона працює)) там тепло. І багато цікавого. Торік кілька таких юрт під час блекауту нам передали з Казахстану. А біля юююрти, (оооууужас!))) стоїть ялинка, прикрашена  бавовною.

***

Вчора вперше зробили окопні свічки та відправили на херсонський напрямок. Парафін закінчився так швидко….треба ще! 

Пробачте хлопці що не багато…обіцяю зробити ще.

***

Війна на мене діє на даному етапі так – більше хочеться писати  епітет “чудово” щодо хороших людей у коментарях. Бо, як виявилося, інколи ми не встигаємо казати гарних слів, а от срачу у нас багато непотрібного (господибожемій я не про критику влади)

***

Зараз одним з топових напрямків так званої «евакуації» з тимчасово окупованих територій Херсонщини на території рф є Тюмень.

Саме туди наполегливо пропонує виїжджати нашим людям окупаційна влада, мотивуючи тим, що там є вільний житловий фонд та буде можливість швидко реалізувати житловий сертифікат. 

Звичайно, ніякої гуманітарної підтримки або допомоги з працевлаштуванням ніхто навіть не обіцяє. 

До речі сьогодні в Тюмені -21 °C.

Охочим погодитись на обіцянки рф — «курорти» Тюмені чекають на вас.

***

А хтось реально вважає ситуацію із Київстар смішною.

Читаю деякі коментарі, і соромно. 

Сміятися або насміхатися?

Ні, не знаємо різницю.

І ще додамо зловтіхи.

Щоб точно всі почули і зрозуміли, що, ні, вам не здалося.

Це свої своїх.

Що ще повинно статися, щоб люди почали думати?!

***

У Тернополі у креативному кластері Na пошті відкрилась виставка «Інший ландшафт». Усі автори та авторки робіт — херсонці, які розкидані по всьому світу. 

Ця виставка об’єднує херсонських митців, які не втратили зв’язок між собою, та допомагаю проаналізувати їх досвід у нових воєнних умовах. 

***

Історія про лайф-хаки. Один дядечко розповідає, що якщо включити одночасно три мікрохвильовки і відкрити у них дверці, то це збиває шахед з пантелику. І тоді він точно в тебе не влучить. От такі у нас корисні поради в Херсоні. Це вам не відео про те, як гранат порізати чи зробити із пляшки чашку.

 

Пов'язані записи

На лівобережжі Херсонщини окупанти створили 15 кадетських класів слідчого комітету РФ

На тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини російська влада продовжує розширювати мережу кадетських класів, які функціонують на базі захоплених шкіл. Йдеться про класи різного спрямування, створені під патронатом силових структур РФ –…

Подробиці
«Це схоже на агонію окупантів»: Шанько – про посилення ударів по Херсону

У Херсоні окупанти ще активніше почали використовувати безпілотники різних типів, дедалі частіше завдають ударів по транспорту. Про це розповів начальник Херсонської міської військової адміністрації Ярослав Шанько у ефірі телеканалу «Ми…

Подробиці