День 657. 12 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Ранок без Київстару. А чого, прикольно. Вийшов з квартири, як пірнув. Хлоп, і вакуум. Дивишся ліворуч, дивишся праворуч… вгору можна нарешті подивитись.

***

Згадала дитинство, підготовку до Святвечора, багато слів, які говорила моя бабуся. На душі так тепло стало. Згадала також, як бабуся розповідала про “голодне Різдво”, але й тоді люди святкували, чим могли. В основному молилися. 

Пам’ятаю як ми малими квоктали, хрюкали,  крякали під столом на сіні і шукали там цукерки і копійки. Було весело.

Дай Боже нам цього року тихого спокійного Різдва,  аби лунав тільки веселий дитячий сміх.

***

смішне. На росії дітям роздали грамоти з гербом України. Сьогодні вже всі каються і посипають голову попелом))). А настукала про це одна мамка, яка, я впевнена, вже ростить свою дитину, щоб обміняти на ладу, а тут отакеото)

“Мэр Хабаровска Кравчук извинился за грамоты с гербом Украины

На прошлой неделе в 137 детском саду Хабаровска провели соревнования по пионерболу. Участникам раздали грамоты  с гербом Украины. 

Мэр Хабаровска Сергей Кравчук сообщил, что заведующая детским садом и инструктор по физкультуре в Хабаровске, которые выдали дошкольникам грамоты, уволились. Кравчук принёс извинения воспитанникам детсада, которые «стали объектами информационного давления».

***

коли я читаю, що в якійсь області 80% цнапів безбарєрні, то думаю – навіщо загалом писати про відсотки у таких випадках? Якщо ЦНАПи не на 100% доступні – значить вони недоступні. Загалом. Такою має бути звіт влади – немає сто відсотків, значить в області дупа з цим питанням.

***

Раніше всі дізнавались новини з газет!

Золоті були часи:))

***

будь ласка, ті хто за кордоном, не забувайте нагадувати оточенню про війну.

кожен прапор – це нагадування про те, що окрім новорічного настрою в Європі йде війна і кожного дня гинуть люди. 

ваш персональний щоденний, навіть маленький донат – це важлива краплина для перемоги, ваша розмова з іноземцем – це можливість змінити байдужість, наш прапор – наша присутність в їх житті.

***

Хтось наївно і досі вірить у прислів’я, що “це станеться із ким завгодно, тільки не зі мною” …. 

…. наївні люди.

Сподіваюсь, що кожного українця життя “навчило”, що в період відкритої війни “НЕМАЄ НЕМОЖЛИВОГО” і з кожним із нас, або із нашим селом/містом, може будь-якої миті відбутися саме НЕ прогнозоване.

Херсонці!

Виїзжайте з міста і надайте можливості військовим працювати саме так, як вони “це роблять на нулі”.

Працюйте, дійте і допомагайте всіма своїми можливостями, знаходячись в безпеці і там, де саме і потрібно перебувати цивільним.

***

Знов ворожа пропаганда намагається розповсюджувати фейки про те, що Сили оборони України мають намір залишити Херсон та правобережжя області. 

Звичайно, ця інформація не має нічого спільного із дійсністю. 

Ворог спрямував значні зусилля на розхитування  морального духу українців, тому російська пропаганда та ІПСО іноді бувають на досить високому рівні. 

Хочу ще раз нагадати про інформаційну гігієну, яка є однією із складових умов перемоги у цій війні. Не ведіться на вороже ІПСО та пропаганду! 

***

Саме тому, ще з часів окупації, у мене є Kyivstar, Vodafone, Life, Lucamobile, пару віртуальних номерів, у тому числі не українських, а також запасні сімки досі.

А з часів блекауту ще роутери на сім-картці із зовнішньою антеною і довгим коаксіальним кабелем, старлінк та інше.

Зв’язок-то з’явиться у Київстар (тут, до речі, дехто, у кого лише один номер Київстар, частково може відчути “незручності” відсутності зв’язку та смс-підтверджень 2FA, з якими стикалися люди в окупації) але головне тут зрозуміти, що вдалося зловмисникам отримати у цій атаці. Особливо уважно треба звернути увагу, якщо до цього номеру підв’язані банківські сервіси. 

Але впевнений наші специ робили і роблять все, щоб убезпечити користувачів.

 

Пов'язані записи

На лівобережжі Херсонщини окупанти створили 15 кадетських класів слідчого комітету РФ

На тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини російська влада продовжує розширювати мережу кадетських класів, які функціонують на базі захоплених шкіл. Йдеться про класи різного спрямування, створені під патронатом силових структур РФ –…

Подробиці
«Це схоже на агонію окупантів»: Шанько – про посилення ударів по Херсону

У Херсоні окупанти ще активніше почали використовувати безпілотники різних типів, дедалі частіше завдають ударів по транспорту. Про це розповів начальник Херсонської міської військової адміністрації Ярослав Шанько у ефірі телеканалу «Ми…

Подробиці