День 655. 10 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

На днях роздавав дітям подарунки в образі Миколая, слухав їх заповітні бажання і кожен з них хотів не цукерок та іграшок, а щоб Україна перемогла і вони повернулися додому.

***

Ці дні просто чудова, мила ФБстрічка: День волонтера, День ЗСУ,  свято Миколая, День української хустини,  ківа…

***

Тепер на обкладинках для реклами треба вказувати “написано до появи ШІ”. Або щось на кшталт “хендмейд” – наприклад, “брейнмейд”, ну чи “без ГМО” – “без ШІ”

***

Був у Бериславі, центр розбомблений, адміністративні будівлі розбомблені, машзавод розбомблений, училища розбомблені. За інше промовчу…

***

Ми вчимо географію по точках, де йдуть бої. Лівий берег Херсонщини, Серебрянський ліс. Скільки км до ворога від Херсона чи  Запоріжжя. Ракети, шахеди, міномети. Про що ще можуть говорити українки?

– Ви повернетеся у Херсон? Нам з вами легше, нам поки що є куди повертатися. Тут родина з Бахмута…Вони, правда, встигли вивезти пральну машинку, холодильник, крісла якісь, ну, поки дім ще був. Їм нема куди повертатися, – каже мені жінка з Запоріжжя. 

Вона міркує про синдром відкладеного життя, її рятують від поганих думок діти.

Хтось у Херсоні питає у групі, куди звертатися, бо приліт у дім, треба закрити ще що можна. Раніше, в іншому житті, так писали у групах пости: яма на дорозі, тротуар не прибрали від снігу. Тепер рівень питання – будинку нема, але живий чи жива. 

Гортаю сторінки груп, де пропонують ідеї для ремонту. Так, це те саме відкладене життя, ремонт у Херсоні – абсурд про таке мріяти та й не треба.

***

Влада навесні 2023 – кава в Ялті цього літа!  

Влада восени 2023 – очікування від контрнаступу були «безвідповідально перегріті» 

Умеров сьогодні – ми готуємось до деокупації Криму в 24 році. 

Варіанти відповідей: 

А. Вони вважають українців рибками гупі з пам’яттю в один день. 

Б. Вони живуть в паралельній реальності

В. Вони хворі на міфоманію (патологічний брехун)

Г. Ваш варіант

***

Херсонець приїхав з Миколаєва. – Блін, 50 кеме і просто кардинально інше життя. Йолкі на кожному кроці, все блищіть, людей повно, вітрини цілі. Я не проти, але все одно якось на мозок давить. Ну нічо миколаївці свого дочекалися і ми теж нікуди не дінемось. Зато у нас з водою краще.

 

Пов'язані записи

Юні херсонські спортсмени вибороли призові місця на Чемпіонаті України з бойових мистецтв

Вихованці ДЮСШ «Україна» Херсонської міської ради здобули низку нагород на Чемпіонаті України з бойових мистецтв ICO. Змагання проходили з 18 по 20 червня в Києві. Херсон представляли юні спортсмени ДЮСШ…

Подробиці
Тепловики Херсонської громади отримали техніку від партнерів з Німеччини

У межах співпраці з німецьким містом Кіль Херсонська громада отримала екскаватор-навантажувач JCB 3CX. Техніку передали тепловикам. Зокрема, разом із аналогічною машиною, яку раніше передала Федеральна агенція технічної допомоги Німеччини THW,…

Подробиці

Ще новини

Цьогоріч на Херсонщині від пожеж, спричинених рф, постраждали понад 4 тис. га природних територій
Юні херсонські спортсмени вибороли призові місця на Чемпіонаті України з бойових мистецтв
Трагічна загибель уродженки Скадовська на пляжі в Одесі: чи не стали ми надто легковажними до власної безпеки?
Тепловики Херсонської громади отримали техніку від партнерів з Німеччини
Нові підозри, розірвані договори, штраф: скандал із підземними школами в Херсоні виходить на новий рівень
На лівобережжі Херсонщини окупанти створили 15 кадетських класів слідчого комітету РФ