Унаслідок буревію, що вирував на Одещині 26-27 листопада, постраждали понад 3 тисячі ліній електропередачі, без електроенергії тоді залишилося понад пів мільйона людей у 883 населених пунктах. Рятувальники та усі служби цілодобово працюють над тим, щоб якомога швидше полагодити електромережі. Водолази ДСНС навіть з дна лиману діставали зірвані негодою проводи.
Про допомогу електрикам повідомила прес-служба ГУ ДСНС Одещини.
Як повідомляють рятувальники, до Служби порятунку надійшло повідомлення від чергового ДТЕК про те, що у Куяльницькому лимані знаходяться високовольтні проводи, які зірвало сильним вітром.
«Як з’ясувалось, між двома електроопорами зірвався електричний кабель та впав у воду.
Водолази ДСНС на рятувальному човні допомогли працівникам ДТЕК з’єднати кабель», – йдеться у повідомленні.
Як раніше повідомила «Гривна», негода, що вирувала 26 та 27 листопада в Україні, зокрема на Півдні, накоїла чимала лиха. Відомо про 10 загиблих. Постраждали 23 особи, серед яких є діти.









