На Одещині псевдоволонтерка ошукала півтора десятка громадян

Правоохоронці на Одещині викрили зловмисницю, яка ошукала довірливих громадян з різних областей країни під приводом збору грошей на лікування дітей та військовослужбовців.

Як повідомляє ГУ Поліції Одещини, правоохоронці встановили, що жителька Овідіопольської селищної тергромади розмістила на своїй сторінці у Фейсбуці звернення до людей про допомогу у зборі грошей начебто на лікування важкопоранених військовослужбовців та важкохворих дітей. Насправді допомагати людям зловмисниця не збиралася і усі кошти, які надходили на її банківський рахунок, вказаний у дописі, привласнювала.

Встановлено, що на «гачок» жінки потрапило 15 довірливих громадян з різних областей країни і загалом вона привласнила понад 25 тисяч гривень.

В ході обшуку за місцем мешкання фігурантки правоохоронці вилучили у якості речових доказів мобільні телефони, сім-картки різних операторів, банківську картку та гроші.

«За процесуальним керівництвом Чорноморської окружної прокуратури слідчі висунули громадянці обвинувачення у заволодінні чужим майном шляхом обману, тобто шахрайстві, зокрема вчиненому повторно. Обвинувальний акт за ч.ч. 1 та 2 ст. 190 Кримінального кодексу України скеровано до суду. Згідно з чинним законодавством, правопорушниці загрожує штраф від 51 до 68 тисяч гривень або виправні роботи на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років», – повідомив начальник слідчого відділу територіального підрозділу поліції Василь Куралов.

Як раніше повідомляла «Гривна», в Одесі правоохоронці викрили жінку, яка шукала ухилянтам «наречених» із інвалідністю.

Пов'язані записи

Свідок цілої епохи: жителю Херсонської громади виповнилося 103 роки

24 червня свій 103-й день народження відзначив житель Херсонської громади Євген Борисович Гуляєв. Від імені Херсонської громади довгожителя привітала заступниця міського голови Наталія Чорненька. Вона побажала Євгену Борисовичу здоров’я, душевного…

Подробиці
Укриття у навчальних закладах Херсона: підозру отримав ще один директор будівельної фірми

Розкрито схему привласнення бюджетних коштів, яку розробив директор приватної будівельної фірми, що будувала укриття у навчальних закладах Херсона. Збитки становлять понад 3 млн гривень. Керівник фірми навмисно вказав у звітній…

Подробиці