У Центральному райсуді Миколаєва триває судовий розгляд за обвинуваченням 73-річного місцевого мешканця. Пенсіонера звинувачують у державній зраді, вчиненої в умовах воєнного стану. Чоловік надсилав представнику спецслужб РФ дані про розташування підрозділів ЗС України в Миколаєві, інформацію з результатами влучань по вищим навчальним закладам, промисловим об’єктам, мостовим переходам.
Як повідомляє Центральній райсуд Миколаєва, на виконання завдання представника РФ, обвинувачений восени 2022 року, здійснив фотофіксацію одного з об’єктів енергетичної інфраструктури, розташованого в Миколаєві. А саме, що стосувалось наявності охорони, пунктів пропуску, технологічного обладнання, ліній електропередач, вузлових електропідстанцій, розташованих поруч. Фотографії, разом з детальних описом об’єктів, обвинувачений надіслав представнику спецслужб РФ.
«Суд продовжив дослідження письмових доказів. Зокрема було досліджено листування обвинуваченого з іншою особою, за допомогою сервісу «Telegram». Співрозмовник надавав йому вказівки щодо надання інформації про розташування підрозділів ЗС України, підприємств критичної інфраструктури, результатів ракетних обстрілів, а той погоджувався на виконання завдань», – йдеться у повідомленні суду.
Зазначається, що під час спілкування обвинувачений виказував також захоплення діями керівництва держави-агресора.
Окрім цього, було досліджено характеризуючі матеріали та низку інших документів.
Наразі суд дослідив усі письмові докази, в засіданні оголошено перерву для виклику свідків, які підлягають допиту.
Читайте також: Миколаївський експоліцейський шпигував за ЗСУ та передавав дані окупантам









